Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету

Автор: Виктория от 16-03-2017, Прочитали: 308

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 10 березня 2017 року                                 180

с. Залізний Порт

 

Про виділення матеріальної

допомоги з сільського бюджету

на поховання померлих осіб,

які мають особливі заслуги

перед Батьківщиною

 

Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, на виконання програми «Поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших  незахищених категорій верств населення Новофедорівської територіальної громади  на 2015 - 2018 роки», розпорядження голови ОДА від 11.03.2005 року № 230 «Про забезпечення виконання в області Постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 року № 1441 «Про затвердження порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та учасників бойових дій», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада, 

 

В И Р І Ш И Л А: 

 

1. Виділити з сільського бюджету матеріальну допомогу на поховання померлої особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною громадянці:

- Кущ Тетяні Федорівні - 1000 грн. на поховання її матері Кротко Марії Никифорівни (пенсіонерка, ветеран праці,учасник ВВв).

- Семенюку Олександру Васильовичу - 1000 грн. на поховання його бабусі Гриценок Клавдії Михайлівни (пенсіонерка, ветеран праці, учасник ВВв).

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів. 

 

Сільський голова                                   О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради