Про надання додаткової відпустки сільському голові

Автор: Виктория от 16-03-2017, Прочитали: 1648

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 10 березня 2017 року                                           179

с. Залізний Порт

 

Про надання  додаткової

відпустки сільському голові

        

         Заслухавши сільського голову Лахтадир О.В. про надання їй додаткової відпустки, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, відповідно до умов колективного договору, керуючись Законом України «Про відпустки», Постановою КМУ № 268 від 09 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Надати сільському голові Новофедорівської сільської ради Лахтадир Олені Василівні, додаткову відпустку, за термін праці з 03 листопада 2016 року по 02 листопада 2017 року, на 15 календарних днів, з 27 березня 2017 року по 10 квітня 2017 року включно, з нарахуванням матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

       2.На вищезазначений період відпустки сільського голови обов’язки сільського голови покласти на Грабован Т.М.

       3. Діловоду Міщенко В.В. ознайомити з даним рішенням сесії працівників Новофедорівської сільської ради та оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради.

       4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                                      О.В. Лахтадир

 

Категорія: Рішення сільської ради