Рішення сільської ради

Автор: Яна от 2-02-2017, Прочитали: 1434

<!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]> SHAPE \* MERGEFORMAT <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --><!-- [endif] --> <!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]>

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДЕСЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 27 січня 2017 року                                                                  № 162

с. Залізний Порт

 

Про умови оплати праці

посадових осіб сільської

ради у 2017  році

 

           Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської  ради  з питань планування, бюджету,  фінансів,  відповідно до Постанови  Кабінету міністрів України  № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Постанови КМУ «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 28.12.2016 року №1037, з метою встановлення диференціації заробітної плати, з урахуванням складності, відповідальності виконуваної роботи, відповідно до Положення про преміювання,  статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», керуючись ст. 26   Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада,

В И Р І Ш И Л А:

          1. Установити сільському голові  Лахтадир Олені Василівні  надбавку за вислугу років в розмірі 20 відсотків до посадового  окладу.

2. При наданні щорічної основної відпустки сільському голові  Лахтадир О.В. та заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В.  надавати матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

3. Щомісячно здійснювати преміювання сільського голови

Лахтадир О.В. в розмірі 150 відсотків від розміру посадового окладу

та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В. в розмірі 180 відсотків від розміру посадового окладу.

4. Умови оплати праці, затверджені даним рішенням, застосовуються з 01 січня 2017 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради  з питань планування, бюджету, фінансів.

 

Сільський голова                                                           О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради