Рішення сільської ради

Автор: Яна от 2-02-2017, Прочитали: 293

<!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]> SHAPE \* MERGEFORMAT <!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --><!-- [endif] --> <!-- [if mso & !supportInlineShapes & supportFields]>

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДЕСЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

                                                    РІШЕННЯ

 

 

від 27 січня 2017 року                                                                   160

с. Залізний Порт

 

Про розгляд звіту про проведену

роботу з питань реалізації державної

регуляторної політики сільською радою

 

         З метою дотримання вимог щодо здійснення державної регуляторної політики Новофедорівською сільською радою, керуючись ст. 38  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

          І. Затвердити звіт про проведену роботу з питань реалізації державної регуляторної політики Новофедорівської сільської ради за 2016 рік (додається).

         ІІ. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В.

 

 

Сільський голова                                                          О.В.Лахтадир

 

                                                          Додаток до рішення

                                                                                  сесії сільської ради

                                                                                   № 160  від 27.01.2017 року   

                                                   

                                                        З В І Т

                           про проведену роботу з питань реалізації 

    державної регуляторної політики Новофедорівської    

                         сільської ради за 2016 рік         

 

На виконання  ст. 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  відповідальною комісією Новофедорівської сільської ради підготовлено звіт про проведену роботу з питань реалізації регуляторної політики на території сільської ради.

На кінець 2016 року 6 регуляторних актів є діючими. За період 2016 року 1 регуляторний акт скасовано, а саме: «Про затвердження Правил користування маломірними суднами на водних об’єктах пляжної зони с. Залізний Порт». 

Розроблено та подано до Державної регуляторної служби України для надання висновків та пропозицій проект регуляторного акту   « Про затвердження Порядку встановлення, оплати та використання коштів пайової участі замовників (забудовників) на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури на території Новофедорівської сільської ради». Надана відповідь із зазначеними  недоліками та необхідністю їх доопрацювання. На даний час вищезазначений проект регуляторного акту знаходиться на доопрацюванні.

Проведено повторне відстеження наступних діючих регуляторних актів:

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> «  Правилаблагоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради»;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> - «Порядок розміщення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного призначення для здійснення підприємницької діяльності».

Підготовлено  план підготовки проектів регуляторних актів Новофедорівської сільської ради та план-графік проведення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2017 рік.

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В.

 


Категорія: Рішення сільської ради