Про надання дозволу на виготовлення детальних планів територій

Автор: Виктория от 26-12-2016, Прочитали: 629

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДЕВʼЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 20 грудня 2016 року                    № 150

с. Залізний Порт

 

Про надання дозволу на

виготовлення детальних

планів територій

 

         

       Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Земельним Кодексом України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

 В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення детальних планів територій:

1.1 гр. Пижевському Анатолію Васильовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1 га для отримання містобудівних потреб в с. Залізний Порт вул. Чорноморська земельна ділянка № 14.

1.2 гр. Рєус Олексію Петровичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га для отримання земельної ділянки у власність під гаражне будівництво в с. Залізний Порт вул. Морська.

1.3 гр. Токарук Ларисі Вікторівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,07 га для отримання земельної у власність в с. Залізний Порт вул. Миру 55/1.

1.4 гр. Іванченко Яні Харлампіївні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,2477 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.5 гр. Надточому Віктору Анатолійовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,084 га з метою отримання земельної ділянки у власність в с. Залізний Порт вул. Кооперативна.

1.6 гр. Гапонову Євгену Валерійовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0568 га щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.7  гр. Сафронову Юрію Олександровичу та Сафроновій Марині Дмитрівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,2225 га щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в с. Залізний Порт вул. Морська буд. 41.

1.8  гр. Вершиніну Миколі Геннадійовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,082 га для отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Морська буд. 3-М.

1.9 гр. Сачаєву Дмитру Володимировичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,148 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Шкільна, 2.

1.10 гр. ФОП Фокіну Володимировичу Миколайовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0500 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Морська 64-Р.

1.11 гр. Урсалу Дмитру Володимировичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею  0,0125 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт між б/в «Ювілейний» та б/в «Тройка».

1.12 гр. Захаровій Валентині Дмитрівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,008 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.13 гр. Захарову Євгену Станіславовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,008 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.14 гр. Захарову Станіславу Анатолійовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,008 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.15 гр. Чеботарьовій Валентині Євгенівні та Чеботарьову Володимиру Іллічу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1459 га для отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Миру, 58.

1.16 гр. Іванову Андрію Вікторовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,14 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Б. Хмельницького.

1.17 гр. Чеботарьову Олександру Володимировичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0653 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Миру, 57/2.  

1.18 гр. Єгоровій Ганні Олександрівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0487 га під дачне будівництво в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.19 гр. Клещенко Любові Олександрівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,048  га для отримання земельної ділянки у власність в с. Залізний Порт вул. Шкільна ділянка №139.

1.20 гр. Волос Оксані Петрівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0558 га з метою отримання містобудівних умов с. Залізний Порт вул. Шкільна, 45.

1.21 гр. Новолоцькій Олені Анатоліївні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,15 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Морська буд. 73-В.

1.22 гр. ФОП Голуб Надії Іллівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0296 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Морська, 3-Б.

1.23 гр. Андрійцю Ігорю Анатолійовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,3 га з метою отримання містобудівних умов в с. Залізний Порт вул. Морська, 73. 

1.24гр. Чепок Людмилі Василівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,03 га для отримання земельної ділянки під ОСГ в с. Залізний Порт вул. Степова.

1.25 гр. Петрову Валерію Олександровичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га для виділення земельної ділянки під гаражне будівництво в с. Залізний Порт вул. Садова.

1.26 гр. Скакуну Віталію Вікторовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га для виділення земельної ділянки під гаражне будівництво в с. Залізний Порт вул. Садова.

1.27 гр. Чернецькому Владиславу Яновичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,035 га з метою отримання земельної ділянки для житлової забудови в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.28 гр. Василенку Максиму Петровичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га з метою виділення земельної ділянки під гаражне будівництво в с. Залізний Порт вул. Морська.

1.29 гр. Василенку Петру Петровичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га з метою виділення земельної ділянки під гаражне будівництво в с. Залізний Порт вул. Морська.

1.30  ПАТ ЕК «Херсонобленерго» в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0579 га на час будівництва ПЛ-10 кВ відпайка на КТП – 10/0,4 № 1271 ПЛ 10 кВ Ф-846 ПС-35/10 кВ в з метою оформлення документації на відведення земельної ділянки в оренду  в с. Залізний Порт вул. Б.Хмельницького.            

            2. Замовником на виконання детального плану територій визнати виконавчий комітет сільської ради.

         3. Інвестором з фінансування робіт з розробки детальних планів територій визнати: Пижевського А. В.,      Рєуса О. П., Токарук Л. В., Іванченко Я. Х., Надточого В. А., Гапонова Є. В., Сафронова Ю. О. та Сафронову М. Д., Вершиніна М. Г., Сачаєва Д. В., ФОП Фокіна В. М., Урсала Д. В., Захарову В. Д., Захарова Є. С., Захарова С. А., Чеботарьову В. Є. та Чеботарьова В. І., Іванова А. В., Чеботарьова О. В., Єгорову Г. О., Клещенко Л. О., Волос О. П., Новолоцьку О. А., ФОП Голуб Н. І., Андрійця І. А., Чепок Л. В., Петрова В. О.,  Скакуна В. В., Чернецького В. Я., Василенка М. П., Василенка П. П., ПАТ ЕК «Херсонобленерго».

4. Укласти тристоронній договір на розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 цього рішення, між виконавчим комітетом Новофедорівською сільської ради, громадянами та розробником детального плану територій.

         5. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                               О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради