рішення № 134 від 29.09.2016

Автор: Виктория от 5-10-2016, Прочитали: 1218

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВОСЬМА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 29 вересня 2016 року                      №134

с. Залізний Порт

 

Про надання щорічної основної

відпустки сільському голові

Лахтадир О.В. 

 

         Заслухавши сільського голову Лахтадир О.В. про надання її частини щорічної основної відпустки згідно графіку відпусток, відповідно до умов колективного договору, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, керуючись Законом України «Про відпустки» та Постановою КМУ № 268 від 09 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати сільському голові Новофедорівської сільської ради Лахтадир Олені Василівні щорічну основну відпустку за термін праці з 03 листопада 2015 року по 02 листопада 2016 року на 15 календарних днів з 17 жовтня 2016 року по 31 жовтня 2016 року включно, з нарахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

2. На вищезазначений період відпустки сільського голови обов’язки сільського голови покласти на Грабован Т.М.

3. Діловоду Міщенко В.В. ознайомити з даним рішенням працівників Новофедорівської сільської ради.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності  та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

        

Сільський голова                                               О.В. Лахтадир

 

Категорія: Рішення сільської ради