Про надання дозволу на виготовлення детальних планів територій № 86

Автор: Виктория от 8-06-2016, Прочитали: 950

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШОСТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 02 червня 2016 року                           № 86

с. Залізний Порт

 

Про надання дозволу на виго-

товлення детальних планів

територій

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Земельним Кодексом України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Надати дозвіл на виготовлення детальних планів територій:

1.1 гр. Горбачовій Тамарі Анатоліївні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,07 га для дачного будівництва в с. Залізний Порт вул. Морська.

1.2 гр. Семенюку Володимиру Васильовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,07 га для житлової забудови в с. Залізний Порт вул. Миру 63/1.

1.3 гр. Стабровській Олені Олександрівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,025 га для житлової забудови в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.4 гр. Зорі Ользі Сергіївні  в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,012 га в межах кварталу під розміщення КТП в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.5  гр. Сафроновій Марині Дмитрівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,2225 га для житлової забудови в с. Залізний Порт вул. Морська 41.

1.6 гр. Сафронову Юрію Олександровичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,25 гащодо зміни цільового призначення земельної ділянки в с. Залізний Порт вул. Морська 41.

1.7 гр. Розказову Анатолію Васильовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 гащодо виділення земельної ділянки під гаражне будівництво в с. Залізний Порт вул. Морська.

1.8 гр. Розказовій Оксані Євгенівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою 0,01 га  щодо виділення земельної ділянки під гаражне будівництво в с. Залізний Порт.

1.9 гр. Короліщук Галині Олексіївні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,25 гадля житлової забудови в с. Залізний Порт вул. Миру 40.

1.10 гр. Мельниковій Марині Іванівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0079 гав с. Залізний Порт вул. Морська.

1.11 гр. Толошній Наталії Володимирівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1 гадля житлової забудови в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.12 гр. Варвусу Олександру Миколайовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0343 га щодо зміни цільового призначення в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

1.13 гр. Толошному Руслану Юрійовичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,003 гадля житлової забудови в с. Залізний Порт вул. Морська;

1.14 гр. ТОВ «Варяг-2012» в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 5,038 га з метою доповнення генерального плану населеного пункту в с. Залізний Порт, пляжна зона від б/в «Мрія» до б/в «Прибій»;

1.15 гр. Урсалу Володимиру Олександровичу в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,06 газ метою доповнення генерального плану населеного пункту в с. Залізний Порт вул. Морська 64 К, 64 Л;

1.16 гр. Лілякевич Вікторії Антонівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,017 гав оренду під розміщення КТП в с. Залізний Порт вул. Шкільна;

1.17 гр. Підгрушко Аллі Юріївні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею0,02 гав оренду під розміщення КТП в с. Залізний Порт вул. Шкільна;

1.18 ОСББ «Морський квартал 60/1» в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,2139 га для обслуговування житлового будинку в с. Залізний Порт вул. Шкільна;

1.19 ОСББ «Аркадія Плюс» в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1743  га для обслуговування житлового будинку в с. Залізний Порт вул. Шкільна;

1.20 гр. Беспаловій Людмилі Олександрівні в межах кварталу на земельну ділянку 0,1 га для житлової забудови в с. Залізний Порт вул. Степова.

1.21 гр. Потаповій Антоніні Адамівні, Потапову Віктору Івановичу, Плужниковій Риті Іванівні в межах кварталу на земельну ділянку площею 0,25 га для житлової забудови в с. Залізний Порт вул. 1 Травня 32.

1.22 гр. Потаповій Наталії Миколаївні в межах кварталу на земельну ділянку площею 0,25 га для житлової забудови в с. Залізний порт вул. 1 Травня.

1.23 гр. Івасишеній Марії Степанівні в межах кварталу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,15 га для житлової забудови в с. Залізний Порт вул. Кооперативна.

     2. Замовником на виконання детального плану територій визнати виконавчий комітет сільської ради.

    3. Інвестором з фінансування робіт з розробки детального плану територій визнати; Горбачову Т. А., Семенюка В. В., Стабровську О. О,, Зорю О. С.,  Сафронову М. Д., Сафронова Ю. О., Розказова А. В., Розказову О. Є., Короліщук Г. О., Мельникову М. І., Толошну Н. В., Варвуса О. М., Толошного Р. Ю., ТОВ «Варяг-2012», Урсала В. О., Лілякевич В. А., Підгрушко А. Ю., ОСББ «Морський квартал 60/1», ОСББ «Аркадія Плюс», Беспалову Л. О., Потапову А. А.,  Потапова В. І., Плужникову Р. І., Потапову Н.М.,  Івасишену М. С.

     4. Укласти тристоронній договір на розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 цього рішення, між виконавчим комітетом Новофедорівською сільської ради, громадянами та розробником детального плану територій.

      5. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

Сільський голова                          О.В. Лахтадир

 

Категорія: Рішення сільської ради