П’ЯТДЕСЯТА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Автор: admin от 11-07-2015, Прочитали: 769

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ЯТДЕСЯТА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 07 липня 2015 року№ 682

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу на

виготовлення проектів

землеустрою щодо встано –

-влення меж земельної ділянки

для укладання договорів стро –

- кового сервітуту з ПАТ ЕК

«Херсонобленерго»

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.ст. 12, 99 Земельного Кодексу України, ст. 16 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для укладання договорів строкового сервітуту:

- ПАТ ЕК «Херсонобленерго» орієнтованою площею 0,022 га в с. Залізний Порт вул. Морська на час будівництва повітряної лінії ПЛ – 0,4 кВ від РУ – 0,4 кВ КТП 10/0,4 кВ № 275 для приєднання магазину – кафетерію Колосова М.В..

- ПАТ ЕК «Херсонобленерго» орієнтованою площею 0,0080 га в с. Залізний Порт вул. Шкільна для будівництва КЛ – 10 кВ від опори № 5А ф-844 ПС – 35/10 кВ «Ж.Порт» що пропонується до опори № 1 для приєднання дачних будинків Гончарук Л.П., Столяр А.О. з обов’язковим погодженням з суміжними землекористувачами та власниками мереж водозабезпечення та водовідведення.

- ПАТ ЕК «Херсонобленерго» орієнтованою площею 0,012 га в с. Залізний Порт пров. Маячний на період будівництва ЛЕП 0,4 кВ від РУ – 0,4 кВ КТП 10/0,4 кВ № 1346 для приєднання дачних будинків Мельник П.П., Гудзь М.В..

2. Розроблені проекти землеустрою подати на розгляд до сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

В.О. Повноважень

Сільського головиО.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради