рішення № 635 від 06.03.2015

Автор: Виктория от 13-03-2015, Прочитали: 690

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ВОСЬМА  СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від 06 березня   2015 року                                         635

с. Новофедорівка

 

Про затвердження  документації із  

землеустрою та надання у власність

земельних ділянок громадянам

        

           Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. ст. 12,116, 118,120, 121 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

         

          І. Затвердити  наступні проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність:

         І.1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передати у власність земельну ділянку площею 0,0916 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт  гр. Тітовій Надії Анатоліївні.

         І.2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати у власність земельну ділянку площею 0,25 га  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Новофедорівка вул. Леніна, 54 гр. Чабановій Олександрі Парфентіївні.

І.3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0487 га для індивідуального дачного будівництва по вулиці Шкільна ділянка № 138 в с. Залізний Порт Волошиновському Віталію Олександровичу.

         І.4. Затвердити проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,02 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт по вулиці Б.Хмельницького Нікітченко Вікторії Петрівні.

І.5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0840 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. 1 Травня № 61 Казаковій Анастасії Юріївні.

ІІ. Громадянам зазначеним в  п. І.І -п.І.2 даного рішення провести всі необхідні дії для державної реєстрації  речових  прав на земельні ділянки.

ІІІ. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

В.О. Повноважень

сільського голови                                        О.В.Лахтадир

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення сільської ради