рішення № 630 від 06.03.2015

Автор: Виктория от 13-03-2015, Прочитали: 1468

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ВОСЬМА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від  06 березня 2015 року                                        630

с. Новофедорівка

 

Про умови оплати праці

посадових осіб

сільської ради у 2015 році

 

           Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської  ради  з питань планування, бюджету,  фінансів,    відповідно до Постанови до Кабінету міністрів України  № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Положення про преміювання,  статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», керуючись ст. 26   Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Установити в.о. повноважень сільського голови, секретарю ради Лахтадир Олені Василівні надбавку за вислугу років в розмірі 20 відсотків до  посадового окладу  з  урахуванням надбавки за ранг.

1.1.Установити заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінському Володимиру Вікторовичу  надбавку за вислугу років в розмірі 20 відсотків до  посадового  окладу з  урахуванням  надбавки за ранг.

2.При наданні щорічної основної відпустки в.о. повноважень сільського голови, секретарю ради Лахтадир О.В. та заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінському В.В.  надавати матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячного фонду заробітної плати.

3.Щомісячно  здійснювати преміювання в.о. повноважень сільського голови, секретаря ради Лахтадир О.В. та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В. в розмірі 100 відсотків від посадового окладу пропорційно   відпрацьованому часу.

4.Умови оплати праці, затверджені цим рішенням застосовуються

 з 01 січня 2015 року.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради  з питань планування, бюджету, фінансів.

 

В.О. Повноважень

Сільського голови                                     О.В.Лахтадир

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення сільської ради