рішення № 627 від 06.03.2015

Автор: Виктория от 13-03-2015, Прочитали: 951

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ВОСЬМА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

                                                   РІШЕННЯ

 

 

від 06 березня  2015 року                                                                          627

с. Новофедорівка

 

Про розміри вартості

харчування дітей

у Новофедорівському

ДНЗ я/с « Теремок » 

    Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської  ради  з питань планування, бюджету,  фінансів, подання завідувача дитячого навчального закладу я/с «Теремок» Грабован Т.М. про розміри вартості харчування дітей в дошкільному навчальному закладі, на  виконання наказу МОН від  21.11.2002 р. № 667 « Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернат них закладах», ч.5 ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів» від 28.12.2014 № 76-VІІІ, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А :

       1. Установити батьківську плату  за  харчування  дітей в  дитячому навчальному закладі  я/с  «Теремок» в с. Новофедорівка у розмірі 50% від установленої  вартості на день при триразовому харчуванні з 01 січня 2015 року.

      2. Зменшити на 50%  розмір плати за харчування для сімей , які мають трьох і більше дітей віком до 18 років ( при наявності довідок про склад сім'ї).

     3. Від плати за харчування дитини звільнюються батьки  або особи, які їх заміняють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах.

      4. Спеціалісту з бухгалтерського обліку провести перерахунок батьківської плати  з 01 січня 2015 року.

      5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів.

 

В. О. Повноважень сільського голови                         О.В.Лахтадир

<!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення сільської ради