Рішення № 609 від 18 грудня 2014 року

Автор: Виктория от 24-12-2014, Прочитали: 1027

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 18 грудня 2014 року № 609

с. Новофедорівка

 

 

Про затвердження проектів

землеустрою та надання у власність

земельних ділянок громадянам

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. ст. 12,116, 118,120, 121 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

І. Затвердити наступні проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність:

І.І. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0450 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Шкільна гр. Голованову Олександру Федоровичу.

І.2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянкита надати у власність земельну ділянку площею 0,1433 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Перспективна гр. Верлатому Олександру Миколайовичу.

І.3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати у власність земельну ділянку площею 0,0091 га для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вул. Шкільна гр. Жураківській Олені Василівні.

І.4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати у власність земельну ділянку площею 0,0098 га гр. для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вулиця Морська гр. Рагуліній Валентині Тимофіївні.

І.5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0600 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Садова, 30 гр. Бреславець Олені Михайлівні.

І.6. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передати у власність земельну ділянку № 1 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га, ділянка № 2 для ведення ОСГ площею 0,15 га в с. Залізний Порт вул. Степова, 10 гр. Краснощок Валерію Михайловичу.

І.7. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0188 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Авілова гр. Усаченко Вікторії Володимирівні.

ІІ. Громадянам зазначеним в п. І.І-п.І.7 даного рішення провести всі необхідні дії для державної реєстрації речовихправ на земельні ділянки.

ІІІ. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

В.О. Повноважень

Сільського голови О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради