Про проведення на території с. Залізний Порт фестивалю «Унікум Х-Фест»

Автор: Виктория от 18-08-2014, Прочитали: 871

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від  13 серпня 2014 року                                                                   №578

с. Новофедорівка

 

Про проведення на території

с. Залізний Порт фестивалю 

«Унікум Х-Фест»

 

         Розглянувши лист ТОВ «Імповіно» про надання дозволу на організацію та проведення культурно-масового заходу танцювально-візуального мистецтва «Унікум Х-Фест», враховуючи колективні звернення громадян  щодо сприяння у вирішені питання щодо  проведення на території с.Залізний Порт фестивалю «Унікум Х-Фест» та проти його проведення, звернення народного депутата України, з метою забезпечення додаткових надходжень до бюджету сільської ради та сприяння розвиту інфраструктури с. Залізний Порт,  керуючись Постановою КМУ України від 18.12.1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціальних відведених місць для проведення масових спортивних та культурно видовищних заходів»,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Надати дозвіл ТОВ «ІМПОВІНО» на проведення фестивалю «Унікум Х-Фест» в с. Залізний Порт пляжна зона протяжністю 190 м  напроти кафе-бару «Стамбул»  з 15 по 25 серпня 2014 року:

- при умові заключення договору з орендарем вказаної земельної ділянки з ТОВ «Варяг-2012»;

 та при наявності погоджень відповідних служб щодо запобігання нещасних випадків, а саме з:

- районним управлінням державної служби надзвичайних ситуацій ;

- СЕС;

- УМВС України в Херсонській області;

- відділом прикордонної служби «Залізний Порт» Херсонського прикордонного загону Азово - Чорноморського регіонального управління.

          2. Обмеження доступу громадян до вищезазначеної частини  пляжної зони  передбачити тільки з 21.00 до 7.00.,   в інший час забезпечити безперешкодний доступ громадян до пляжної зони, дане обмеження передусім обумовлено задля можливості забезпечення безпеки відвідувачів та учасників заходу.

          3. Зобов’язати ТОВ «Імповіно» заключити договір:

-  з КП Голопристанської ЦРЛ на чергування  швидкої допомоги на період проведення фестивалю.

- з КПП «Світанок» на вивіз та утилізацію ТПВ.

          4.  Відповідальність за благоустрій та санітарний стан території пляжної зони на якій буде проводитись фестиваль покласти на орендаря пляжної зони та ТОВ «Імповіно».

5. Зобов’язати ТОВ «Імповіно» після встановлення звукового обладнання провести його тестування та налаштування  до санітарно допустимих норм.

6. Рекомендувати ТОВ «Імповіно» сплатити Новофедорівській сільській раді туристичний збір в розмірі 50 000 грн. на розрахунковий рахунок №33219890700149 в УДКСУ у Голопристанському районі  МФО 852010 код ЄДРПО 26518272.

7. Зазначений дозвіл на проведення фестивалю «Унікум Х-Фест»  дійсний при наявності погоджень відповідних служб, вказаних в п.1   даного рішення та виконання умов  рішення в цілому. 

         8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради.

 

В.О. Повноважень

Сільського голови                                                               О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради