СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Автор: admin от 15-07-2014, Прочитали: 1041

 

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від  09 липня 2014 року                                                                          № 575

с. Новофедорівка  

 

Про затвердження документації  із

землеустрою та надання земельних

ділянок у власність громадянам

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати у власність земельну ділянку площею 0,01 га гр. Джуринському Олександру Геннадійовичу для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

         2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати у власність земельну ділянку площею 0,15 га  гр. Хоменко Валентині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вулиця Миру.

         3. 1. Внести зміни в рішення № 205 від 08.12.2011 року та в проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність по зміні співвласника в зв’язку з дарінням майна з Христусь Ольги Олександрівни на Підгорного Віктора Михайловича і Войченко Ірину Володимирівну.

3. 2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність та передати у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,0598 га гр. Удалову Володимиру Володимировичу, Артєву Олексію Володимировичу, Крівцову Анатолію Юхимовичу, Підгорному Віктору Михайловичу, Войченко Ірині Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вулиця Морська.

4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати у власність земельну ділянку площею 0,1159 га гр. Знахаренко Олексію Антоновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Садова.

         5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передати у власність земельну ділянку площею 0,01 га  гр. для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вулиця Морська гр. Гаврилюку Олександру Павловичу.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

В.О. повноважень сільського голови                                      О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради