СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ РІШЕННЯ

Автор: Виктория от 15-07-2014, Прочитали: 825

 

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від  09 липня 2014 року                                                                        № 566

с. Новофедорівка

 

Про внесення змін в раніше

прийняті рішення сільської

ради

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 12  Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Внести зміни в раніше прийняті рішення сільської ради.

    - в рішення 26 сесії п’ятого скликання № 530 від 17.03.2008 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по передачі у власність земельних ділянок громадянам» в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Миру, 24 Руденок Віктору Капітоновичу».

    - в рішення 27 сесії ХХІV скликання № 408 від 30.07.2004 року «про надання дозволу на виготовлення технічної документації по відводу земельних ділянок у власність» в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,01 га для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вул. Садова Кучерак Галині Кузьмівні».

     - в рішення 41 сесії ІV скликання від 23.09.2005 року № 670 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по відводу земельної ділянки в оренду» в слідуючій редакції : «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок оренду»: п.1.3 «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки в оренду Моторному Дмитру Костянтиновичу орієнтованою площею 0,0250 га під розміщення паркової зони в с. Залізний Порт в районі б/в «Тройка».

    - в рішення 41 сесії ІV скликання від 23.09.2005 року № 670 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельних ділянок в оренду» в слідуючій редакції: «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду»: п.1 «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки в оренду Костіковій Ользі Дмитрівні орієнтованою площею 0,0150 га під розміщення паркової зони в с. Залізний Порт в районі б/в «Тройка».

      - в рішення 41 сесії ІV скликання від 23.09.2005 року № 670 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельних ділянок в оренду» в слідуючій редакції: «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду»: п.1.2 «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки в оренду Циковій Тамарі Дмитрівні орієнтованою площею 0,0150 га під розміщення паркової зони в с. Залізний Порт в районі б/в «Тройка».

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

В.О. повноважень сільського голови                                            О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради