Про надання згоди на викуп земельних ділянок

Автор: Виктория от 18-04-2014, Прочитали: 1268

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від 11 квітня 2014 року                                                                          №546

с. Новофедорівка

 

Про надання згоди на

викуп земельних ділянок

 

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з  земельних питань, керуючись  ст.ст. 12, 127, 128 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

І. 1.Дати згоду на викуп земельної ділянки площею 0,0400 га під розміщення склад-магазину Мельниченко Дмитру Васильовичу, що розташована в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області вул. Шкільна.

2. Мельниченко Д.В. укласти договір про оплату авансового внеску з сільською радою в розмірі 20 % від нормативної грошової оцінки для фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

3. Мельниченко Д.В. виготовити документацію із землеустрою по відводу у власність земельної ділянки.

4. Виготовлену документацію подати на затвердження до сільської ради, при умові , що земельна ділянка буде використовуватись за цільовим призначенням.

5. Мельниченко Д.В.  провести роботу по освітленню, облаштування тротуарною плиткою та приведенню до належного санітарного стану прилеглої до орендованої земельної ділянки території.

ІІ.1. Дати згоду на викуп земельної ділянки орієнтованою площею 0,18 га без урахування дороги під розміщення автопарковки ФОП Урсалу Дмитру Володимировичу, що розташована в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області вул. Морська,44-В.

2. ФОП Урсалу Д.В. укласти договір про оплату авансового внеску з сільською радою в розмірі 20 % від нормативної грошової оцінки для фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

3. ФОП Урсалу Д.В. виготовити документацію із землеустрою по відводу у власність земельної ділянки.

4. Виготовлену документацію подати на затвердження до сільської ради, при умові , що земельна ділянка буде використовуватись за цільовим призначенням.

5.  Зобов’язати ФОП Урсала Д.В. відновити дорожнє покриття (замінити пошкоджену тротуарну плитку), привести в належний санітарний стан автопарковки   та провести роботу по її освітленню.

 ІІІ. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

В.О. повноважень сільського голови                                  О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради