Про внесення змін в раніше прийняті рішення сільської ради

Автор: Виктория от 18-04-2014, Прочитали: 1318

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від 11 квітня 2014 року                                                                          №543

с. Новофедорівка

 

Про внесення змін в раніше

прийняті рішення сільської

ради

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 12  Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Внести зміни в раніше прийняті рішення сільської ради.

- в рішення 22 сесії шостого скликання від 27.03.2012 оку № 268 «Про надання дозволу громадянам на розробку технічної документації із землеустрою зі складання Державних актів на право власності на земельні ділянки в слідуючій редакції Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,12 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вулиця Садова гр. Знахаренко Олексію Антоновичу».

- в рішення 35 сесії шостого скликання від 04.09.2013 року № 475 «Про внесення змін в раніше прийняті рішення сільської ради» в слідуючій редакції «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність гр.. Канж Рабі Ріаду орієнтованою площею 0,125 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вулиця Шкільна».

- в рішення 41 сесії шостого скликання від 23.09.2005 року № 668 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по відводу земельних ділянок у власність громадянам» в слідуючій редакції «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,15 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вулиця Миру гр. Репі Антоніні Михайлівні.

- в рішення сесії 34 сесії шостого скликання від 06.07.2013 № 462 «Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Суровцевій О.І.» в слідуючій редакції пункт 5 «Уповноважити в.о. повноважень сільського голови Лахтадир О.В. на підписання договору оренди».

- в рішення сесії № 501 від 09.12.2013 року «Про поновлення терміну дії договорів оренди земельних ділянок» в слідуючій редакції «Поновити термін дії договорів оренди ФОП Присяжному Анатолію  Володимировичу терміном на 5 (п"ять) років.

- в рішення 31 сесії V скликання № 619 від 31 жовтня 2008 року «про внесення змін в раніше прийняті рішення» в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтованою площею 0,08 га в с. Залізний Порт вул. Б.Хмельницького гр. Дудар Василю Васильовичу».

- в рішення 8 сесії V скликання № 107 від 10 жовтня 2006 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по наданню земельних ділянок у власність громадянам» в слідуючій редакції:»Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтованою площею 0,08 га в с. Залізний Порт вул. Б.Хмельницького гр. Дударь Аллі Петрівні».

- в рішення 31 сесії ІV скликання № 479 від 24.12.2004 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по відводу земельних ділянок у власність» в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтованою площею 0,14 га в с. Залізний Порт вул. Б.Хмельницького гр. Іванову Андрію Вікторовичу».

- в рішення 62 сесії V скликання № 1035 від 26.10.2010 року 2Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по наданню земельних ділянок у власність» в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у спільну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтованою площею 0,15 га в с. Залізний Порт вул. Миру гр. Чеботарьовій Валентині Євгенівні та Чеботарьову Володимиру Іллічу».

- в рішення 62 сесії V скликання № 1035 від 26.10.2010 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по наданню земельних ділянок у власність» в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтованою площею 0,073 га в с. Залізний Порт вул. Миру гр. Чеботарьову Олександру Володимировичу».

- в рішення № 408 від 18.03.2013 року «Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ПАТ «Укртелеком»» в пункт 6 в слідуючій редакції: «Уповноважити в.о. повноважень сільського голови Лахтадир О.В. на підписання договору оренди».

- в рішення 34 сесії VІ скликання № 467 від 06.07.2013 року «Про внесення змін в раніше прийняті рішення» в слідуючій редакції:

 пункт 1.  «Продовжити термін дії рішення № 294 від 15.05.2012 року на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Укртелеком» та подати на затвердження до сільської ради 31.12.2014 року».

пункт 2. Земельна ділянка виділяється із земель запасу сільської ради.

- в рішення № 240 від 21.02.2012 року в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку орієнтованою площею 0,3850 га об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «МЖК Залізний Порт» в с. Залізний Порт вул. Шкільна, 22-Д».

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

В.О. повноважень сільського голови                                  О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради