Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок

Автор: Виктория от 18-04-2014, Прочитали: 1063

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від 11 квітня 2014 року                                                                          №540

с. Новофедорівка

 

Про затвердження проектів

землеустрою щодо зміни

цільового призначення

земельних ділянок

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 12, 19, 20  Земельного кодексу України,   ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки ( в зв’язку зі зміною цільового призначення) гр.. Щербакову Олександру Васильовичу під готельно-розважальний комплекс площею 0,0355 га по вулиці Морська, 64-В с. Залізний Порт із земель у власності Щербакова О.В.

         2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміни цільового призначення земель наданих для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на землі комерційного призначення для будівництва і обслуговування будівель  торгівлі гр. Чабану Юрію Васильовичу площею 0,0225 га в с. Залізний Порт вулиця Авілова із земель у власності гр. Чабан Ю.В.

         3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки ( в зв’язку зі зміною цільового призначення) гр.. Борисенко Миколі Павловичу під готельно-розважальний комплекс площею 0,0651 га по вулиці Морська, 64-Б в с. Залізний Порт із земель у власності Борисенко М.П.

4.Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Антоняк Світлані Адамівні площею 0,0105 га, цільове призначення: для індивідуального дачного будівництва в с. Залізний Порт вул. Морська із земель у власності гр. Антоняк С.А.

5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (у зв’язку зі зміною цільового призначення) гр. Кухарю Олександру Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0863 га по вул. Морська, 33 в с. Залізний Порт із земель що перебувають у власності гр. Кухаря О.В. для ведення ОСГ.

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

В.О. повноважень сільського голови                                      О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради