Щодо заборони проведення будівельних робіт

Автор: Виктория от 18-04-2014, Прочитали: 605

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  11 квітня  2014 року                                                                №537

с.Новофедорівка

 

 

Щодо заборони проведення

будівельних робіт

на території Новофедорів-

сякої сільської ради

без дозвільних документів

 

Відповідно до висновку  постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, заслухавши заступника сільського голови Камінського В.В. про заборону проведення на території сільської ради будівельних робіт без дозволів та декларації ІДАБК на виконання будівельних робіт, керуючись ст. 34 Закону України «Про  регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А :

          1. Заборонити організаціям, підприємствам, фізичним особам – підприємцям на території Новофедорівської сільської ради будівельні, земельні  роботи  без дозволів та декларації ІДАБК на виконання будівельних робіт (крім поточного та аварійного ремонту).

         2. Діловоду Міщенко В.В.  довести до відома дане рішення сесії через дошку об’яв.

         3. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінському В.В. взяти під особистий контроль:

3.1.поданих  декларацій ІДАБК виданих замовнику відповідною службою згідно виданих рішень виконавчого комітету сільської ради;

         3.2. заключення договорів (до початку проведення робіт)  на полагодження  дорожнього покриття після проведення земельних робіт.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на висновку  постійної комісії з питань житлово-комунального господарства.

 

В. О. повноважень сільського голови                                О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради