Про умови оплати праці заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів у 2014 році

Автор: Виктория от 18-04-2014, Прочитали: 1707

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

                           

                                                        РІШЕННЯ

 

від 11 квітня 2014 року                                                                        №532

с. Новофедорівка

 

Про умови оплати праці

заступника сільського голови з питань

діяльності  виконавчих органів

у 2014 році

             Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської  ради  з питань планування, бюджету,  фінансів,   відповідно до Постанови до Кабінету міністрів України  № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Положення про преміювання,  статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні» керуючись ст. 26   Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада,

В ИР І Ш И Л А:

 

 1.  Здійснювати виплату надбавки за вислугу років в розмірі 15 відсотків, а з 01 квітня 2014 року в розмірі 20 відсотків до  посадового  окладу  з  урахуванням  надбавки за ранг заступнику сільського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради  Камінському В.В.

2. При наданні щорічної основної відпустки   заступнику сільського голови з питань діяльності  виконавчих органів надавати матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячного фонду заробітної плати.

3. Щомісячно    здійснювати преміювання   заступника сільського голови з питань діяльності  виконавчих органів     в розмірі 80 відсотків від посадового окладу пропорційно  відпрацьованому часу.

4. Умови оплати праці, затверджені цим рішенням застосовуються з 12.02.2014 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради  з питань планування, бюджету, фінансів.

 

В.О. повноважень сільського голови                                         О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради