Про визначення замовника з виконання будівництва, реконструкції

Автор: Виктория от 18-04-2014, Прочитали: 1341

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 11 квітня 2014 року                                                              № 530

с. Новофедорівка

 

Про визначення замовника з

виконання будівництва, реконструкції

та капітального ремонту об’єктів

комунальної власності сільської

ради на 2014 рік

 

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з  питань культури, освіти, охорони здоров’я сім’ї, соціального захисту, житлово-комунального господарства, на підставі листа комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради, з метою продовження фінансування розпочатих в 2012-2013 роках об’єктів,  на виконання програми економічного, соціального та  культурного розвитку Новофедорівської сільської ради на 2014 рік,   керуючись  ст. 10, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Визначити комунальну установу з капітального будівництва  та експлуатації Херсонської обласної ради замовником на виконання робіт з будівництва та реконструкції об’єктів комунального призначення Новофедорівської сільської ради  на 2014 рік.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань культури, освіти, охорони здоров’я сім’ї, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

 

 

В.О. повноважень сільського голови                                  О.В.Лахтадир

 

 

Категорія: Рішення сільської ради