Про укладання договорів про передачу іншої субвенції у 2014 році

Автор: Виктория от 18-04-2014, Прочитали: 1139

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від 11 квітня 2014 року                                                                          №525

с. Новофедорівка

 

Про укладання договорів  про передачу

іншої субвенції у 2014 році

 

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської  ради  з питань планування, бюджету,  фінансів щодо розгляду листа голови районної державної адміністрації Херсонської області від 16.01.2014 року №01-22/26 «Про виділення коштів на виконання програм у 2014 році», а саме програми соціально-економічного розвитку району, на виконання заходів сільської програми соціального, економічного та культурного розвитку Новофедорівської сільської ради на 2014 рік,  керуючись  статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Доручити в. о. повноважень сільського голови Лахтадир О.В. укласти  із головою районної ради:
  2.  Договір  про передачу іншої субвенції на проведення капітального ремонту (заміна вікон та дверей) Залізнопортівської загальноосвітньої школи  у сумі 300 000 гривень та на проведення капітального ремонту (заміна вікон та дверей) Новофедорівської загальноосвітньої школи  у сумі 300 000 гривень.
  3. Договір про передачу іншої субвенції на придбання  медичного обладнання – термостат суховоздушний для  Залізнопортівської  амбулаторії  в сумі 11000 гривень.

         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради  з питань планування, бюджету,  фінансів.

 

 В.О. повноважень сільського  голови                             О.В.Лахтадир

 

Категорія: Рішення сільської ради