Про внесення змін в раніше прийняті рішення сільської ради

Автор: Виктория от 10-09-2013, Прочитали: 1503

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від 04.09.2013 року                                                                    №475

с. Новофедорівка

 

 

Про внесення змін в

раніше прийняті

рішення сільської ради

 

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з  земельних питань, керуючись  ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни в раніше прийняті рішення сільської ради:

- в рішення 27 сесії VІ скликання № 241 від 21.02.2012 року «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою зі складання Державних актів на право власності на земельні ділянки» в слідуючій редакції:

«Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтованою площею 0,13 га в с. Залізний Порт вул. Д.Бідного, 46 Риженко Тетяні Олексіївні».

- В рішення 13 сесії VІ скликання сільської ради № 132 від 24.06.2011 року «Про внесення змін в раніше прийняті рішення» в слідуючій редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність гр. Трофімову Віталію Валентиновичу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,20 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт

вул. Шкільна, 7-А».

- В рішення 39 сесії V скликання сільської ради № 769 від 28.04.2009 року «Про внесення змін в раніше прийняті рішення» в слідуючій редакції «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність гр. Шуляковій Людмилі Євгенівні для індивідуального гаражного будівництва орієнтованою площею 0,01 га в с. Залізний Порт вул. Морська».

- В рішення 62 сесії V скликання сільської ради № 1034 від 26.10.2010 року «Про надання дозволу громадянам на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельних ділянок у власність  громадянам» в слідуючій редакції «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність гр. Куніциній Галині Михайлівні орієнтованою площею 0,125 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Шкільна».

- В рішення 47 сесії V скликання № 874 від 20.11.2009 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по наданню земельних ділянок у власність громадянам» в слідуючій редакції «Надати  дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність гр. Джуринському Олександру Геннадійовичу орієнтованою площею 0,01 га для індивідуального гаражного будівництва в с. Залізний Порт вул. Шкільна».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

Депутат сільської ради                                               О.П.Толошний

<!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення сільської ради