Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою

Автор: Виктория от 10-09-2013, Прочитали: 906

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від 04.09.2013 року                                                                    №473

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу на

виготовлення проектів

землеустрою по відводу

у власність земельних

ділянок громадянам

 

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з  земельних питань, розглянувши подані матеріали, керуючись  ст.ст. 12, 118, 121 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою по відводу у власність земельних ділянок громадянам:

- Покрасьону Миколі Олександровичу для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу в с. Залізний Порт вул. Морська орієнтованою площею 0,01 га.

- Бондарю Анатолію Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  орієнтованою площею 0,25 га, для ведення ОСГ 0,15 га в с. Новофедорівка вул. Першотравнева,45.

-  Меньшиковій Людмилі Василівні на земельну ділянку площею 0,0062 га для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу в с. Залізний Порт вул. Морська.

- Зубко Тамарі Юхимівні на земельну ділянку орієнтованою площею 0,18 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул. Кооперативна.

- Краснощок Валерію Михайловичу орієнтованою площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,15 га для ведення ОСГ в с. Залізний Порт вул. Степова, 10.

- Яшечеву Валерію Васильовичу орієнтованою площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,25 га для ведення ОСГ в с. Залізний Порт вул. Кооперативна,76.

2. Виготовлені проекти землеустрою подати на розгляд сесії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

 

Депутат сільської ради                                              О.П.Толошний

<!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення сільської ради