рішення № 341

Автор: Секретар от 2-08-2018, Прочитали: 89

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 27 липня  2018 року                                                                        №341

с. Новофедорівка

 

Про затвердження

детальних планів

територій 

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

  

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити детальні плани територій наступним громадянам, а саме:

1.1 гр. Ісаєва Володимира Євгеновича, загальною площею 0,0900 га для подальшого виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд вул. Кооперативна, б/н с. Залізний Порт, Голопристанського району, Херсонської області.

1.2 гр. Головко Миколи Анатолійовича, загальною площею 0,0300 га для подальшого виготовлення проекту землеустрою, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з індивідуального гаражного будівництва на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Шкільна, б/н в с. Залізний Порт, Голопристанського району, Херсонської області.

1.3 гр. Богуславського Геннадія Михайловича, площею 0,0100 га для подальшого виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі у власність земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва вул. Морська, б/н с. Залізний Порт, Голопристанського району, Херсонської області.

1.4 гр. Балаушко Олени Миколаївни, загальною площею 0,0100 га для подальшого виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд вул. 1 Травня, б/н с. Залізний Порт, Голопристанського району, Херсонської області.

1.5 гр. Назарок  Максима Ярославовича, загальною площею 0,1356 га для подальшого виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд вул. 1 Травня, б/н с. Залізний Порт, Голопристанського району, Херсонської області.

1.6 гр. Надточного Віктора Анатолійовича, загальною площею 0,0840 га  для подальшого виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі у власність земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва вул. Кооперативна, б/н с. Залізний Порт, Голопристанського району, Херсонської області.

          2. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

         

Сільський голова                                                                        О.В. Лахтадир

Категорія: ---