П Р О Т О К О Л № 31 засідання постійної комісії з земельних питань

Автор: Сільрада от 12-01-2018, Прочитали: 164

П Р О Т О К О Л № 31

засідання постійної комісії з земельних питань

 

від 12 січня2018 року

с. Залізний ПортЧас засідання комісії: 11:00

Засідання відкриває і веде секретар постійної комісії з земельних питань Толошний Олександр Павлович, шановні депутати! Із загальної кількості комісії на тридцять перше засідання постійної комісії з земельних питань прибуло двоє депутатів:

Присутні на комісії:

Члени комісії: Толошний О.П. – секретар комісії;

Урсал Д.В.- член комісії.

Відсутній на комісії: Скакун В.П. – голова комісії.

Відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную розпочати двадцять дев’яте засідання постійної комісії з земельних питань. Хто за дану пропозицію прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень немає. Засідання тридцять першої постійної комісії з земельних питань вважаємо відкритим.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про надання дозволів на виготовлення детальних планів територій. Доповідає: Толошний О.П.

2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо викупу земельної ділянки. Доповідає: Толошний О.П.

3. Про надання погодження щодо укладання договору суборенди частини земельної ділянки. Доповідає: Толошний О.П.

4. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради. Доповідає: Толошний О.П.

Пропоную затвердити регламент роботи:

1. Інформація з першого питання порядку денного до 7 хвилин

2. Інформація з другого питання порядку денного до 7 хвилин

3. Інформація з третього питання порядку денного до 6хвилин

4. Інформація з четвертого питання порядку денного до 6 хвилин

Виступи в обговоренні питань до 3 хвилин

Запитання по кожному питанню і відповіді на них до 3 хвилин

У кого будуть доповнення, зміни? Є пропозиція затвердити регламент роботи. Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Регламент роботи затверджено.

Толошний О.П.Переходимо до розгляду питань порядку даного засідання комісії денного.

Приступаємо до розгляду першого питання:

1. Про надання дозволу на виготовлення детальних планів територій. Доповідає: Толошний О.П. Зачитує заяви громадян, а саме:

гр. Пономарьової Альони Анатоліївни № 138/09-08 від 23.11.2017 р. щодо надання їй дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0100 га розташованих за адресою с. Залізний Порт вул. Морська, б/н з метою виготовлення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність;

гр. Мельниченко Дмитра Васильовича №160/09-08 від 26.12.2017 р.в межах кварталу вулиці Шкільної с. Залізний Порт орієнтовною площею 0,0361 га з метою виготовлення проекту землеустрою щодо викупу земельної ділянки у власність. Проходить розгляд комісією поданої заяв та копій документів які до неї додані. Після чого, Толошний О.П. Запитання є? ні не має. Комісії необхідно по даному питанню прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій(зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 2, проти – 0, утримались - 0, не голосували – 0, (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду другого питання:

2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо викупу земельної ділянки. Доповідає: Толошний О.П. Зачитує заяву громадянина Велігурського Євгенія Михайловича №02/09-08 від 09.01.2018 року про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо викупу земельної ділянки, площею 0,0565 га кадастровий номер 6522384300:02:001:0284 за адресою: Херсонська область Голопристанський район с. Залізний Порт вул. Шкільна, 2; після чого: Толошний О.П. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 2, утримались - 0, не голосували – 0, проти – 0. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду третього питання:

3. Про надання погодження щодо укладання договору суборенди частини земельної ділянки. Доповідає: Толошний О.П. Зачитує заяву ТОВ «Варяг-2012» № 1/02-15 від02.01.2018 р. щодо надання дозволу на укладання договору суборенди частини орендованої земельної ділянки з кадастровим номером 6522384300:02:001:0700, площею 0,0213 га, на якій розташовані пляжні водні атракціони з фізичною особою строком на 7 років без зміни цільового призначення земельної ділянки, проходить розгляд комісією поданих заяв та копій документів, які до них додані, Урсал Д.В. заявив про наявний конфлікт інтересів, так як є директором ТОВ «Варяг-2012», та повідомив що голосувати з даного питання не буде після чого, Толошний О.П. По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 1, утримались - 0, не голосували – 1, проти – 0. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду четвертого питання:

4. Про внесення змін в раніше прийняті рішення сесії сільської ради.

Доповідає Нижник В.А. Зачитує заявугр. Велігурського Є.М. №03/09-08 від 09.01.2018 р. щодо внесення змін до рішення сільської ради від №593 від 17.10.2014, а саме до п.1 зазначеного рішення, додавши слова «орієнтовною площею 0,0425 га» та додані матеріали. Проходить обговорення комісією питання по суті, після чого, Толошний О.П. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 2, утримались - 0, не голосували – 0. (висновки і рекомендації додаються).

Толошний О.П. Шановні депутати! Порядок денний тридцять першого засідання комісії вичерпано. Які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення комісії? Немає. Про наступне засідання нашої комісії, дату проведення, порядок денний Вам буде повідомлено додатково. Дякую всім, хто брав участь у роботі комісії. На цьому роботу комісії завершено. До побачення.

 

Секретар комісіїТолошний О.П.

 

Член комісії Урсал Д.В.

Категорія: Робота постійних комісій