П Р О Т О К О Л №47

Автор: Сільрада от 27-11-2017, Прочитали: 321

 

<!-- [if gte mso 9]> 800x600

П Р О Т О К О Л  №47

засідання постійної комісії з питань планування,бюджету,фінансів

від 27 листопада 2017 року                                          

с.  Залізний Порт                                                                                    Час: 14.00                                                                

        Засідання відкриває і веде голова постійної комісії з питань планування,бюджету,фінансів Білий Юрій Васильович.

       Шановні депутати!

Із загальної кількості комісії  4 депутатів,  на сорок сьоме засідання постійної комісії з питань планування,бюджету,фінансів  прибуло троє депутатів:

Присутні члени комісії:  Білий Ю.В. – голова комісії; Члени комісії: Малюченко Т.А. - секретар комісії; Бень С.Л. член комісії.

Відсутні: Теплова Я.С.

     Відповідно до ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную розпочати сорок сьоме засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів. Хто за дану пропозицію прошу проголосувати. Хто за – одноголосно. Сорок сьоме засідання  постійної комісії вважаємо відкритим.   

На засідання комісії запрошені:

Невядомська А.А.- в.о.головного бухгалтера сільської ради, куратор комісії;

Камінська О.О. – завідуюча Залізнопортовської ЛА ЗПСМ;

Мельничук І.О. - директор Залізнопортівської загальноосвітньої школи I-III ступенів;

Ліонової А.А.- в.о.завідувача ДНЗ  я/с «Теремок»;

Гулого І.В. - директор СБК с.Новофедорівка;

Козловець Р.І. - голова Херсонського обласного осередку Федерації Джундокан України, вчитель фізкультури Залізнопортівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про розгляд подання інспектора по охороні правопорядку Шашко О.М.

 від 15.11.2017 року.  Інформує: Білий Ю.В.

2.     Про розгляд подання директора СБК Гулого І.В. від 21.11.2017 року.

Інформує: Невядомська А.А.

     3. Про розгляд клопотання директора Залізнопортівської загальноосвітньої школи I-III ступенів І.О.Мельничук  №260/02-04 від 21.11.2017 року

Інформує: Білий Ю.В.

     4. Про розгляд листа начальника Голопристанського РВ ГУДСНС України у Херсонській області В.Г.Фисуненко № 77/32/2608 від 23.11.2017 року.

Інформує: Білий Ю.В.

     5. Про розгляд подання в.о.завідувача ДНЗ «Теремок» Ліонової А.А.

№1-12-2/22 від  22.11.2017 року. Інформує: Невядомська А.А.

    6. Про розгляд подання голови Херсонського обласного осередку Федерації Джундокан України Козловця Р.І. №12-0017/11 від 23.11.2017 року. Інформує: Білий Ю.В.

     7. Про розгляд подання завідуючої Залізнопортовської ЛА ЗПСМ Камінської О.О. від 23.11.2017 року. Інформує: Невядомська А.А.

     8. Про розгляд листа ТОВ «Варяг-2012» вх.775/02-16 від 27.11.2017 щодо внесення змін до  договору оренди. Інформує: Невядомська А.А.

У кого будуть доповнення, зміни? Хто за дану пропозицію щоб затвердити порядок денний, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Порядок денний затверджено.

    Пропоную затвердити регламент роботи:

1. Інформація з першого питання порядку денного                        до 4  хвилин;

2. Інформація з другого питання порядку денного                         до  5 хвилин;

3. Інформація з третього питання порядку денного                       до  7 хвилин;

4. Інформація з четвертого питання порядку денного                    до  7 хвилин;

5. Інформація з п’ятого питання порядку денного                         до10  хвилин;

6. Інформація з шостого питання порядку денного                        до  6 хвилин;

7. Інформація з сьомого питання порядку денного                         до  8 хвилин;

8. Інформація з восьмого питання порядку денного                     до 10 хвилин;

9. Виступи в обговоренні питань                                                       до 3 хвилин;

10. Запитання по кожному питанню і відповіді на них                    до 3 хвилин.                                            

        У кого будуть доповнення, зміни? Є пропозиція затвердити регламент роботи.  Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за - одноголосно,  заперечень не має. Регламент роботи  затверджено.

Приступаємо до розгляду першого питання:

1.     Про розгляд подання інспектора по охороні правопорядку Шашко О.М.

 від 15.11.2017 року.  Інформує: Білий Ю.В.  Зачитує подання інспектора по охороні правопорядку Шашко  О.М. від 15.11.2017 року щодо передбачення коштів у сільському бюджеті на 2018 рік витрат на утримання безпритульних тварин на території Новофедорівської сільської ради. Іде обговорення з даного питання. Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду другого питання:

2.Про розгляд подання директора СБК Гулого І.В. від 21.11.2017 року.

Інформує: Невядомська А.А. Зачитує два подання директора СБК Гулого І.В. від 21.11.2017 року щодо передбачення коштів у сільському бюджету на 2018 рік, а саме на перевезення учасників художньої самодіяльності відповідно до плану культурно-масових заходів на 2018 рік та забезпечення виконання припису Голопристанського РВГУДСНС у Херсонській області щодо придбання двох вогнегасників та проведення вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій. Слід Вам зазначити, що відповідно до ст.85 Бюджетного кодексу України видатки на утримання закладу культури здійснюються за рішенням відповідної місцевої ради за рахунок вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету за умови відсутності заборгованості такого бюджету за захищеними статтями видатків протягом року на будь-яку дату або за рішенням Кабінету Міністрів України. Томупропоную повторно повернутися до розгляду  подання  бюджетною комісією при розподілі вільних залишків, що складуться у сільському бюджеті станом на 01 січня 2018 року.  Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду третього питання:

3.Про розгляд клопотання директора Залізнопортівської загальноосвітньої школи I-III ступенів І.О.Мельничук №260/02-04 від 21.11.2017 року. Інформує: Білий Ю.В. Зачитує клопотання директора Залізнопортівської загальноосвітньої школи I-III ступенів І.О.Мельничук  №260/02-04 від 21.11.2017 року щодо передбачення коштів у сільському бюджеті на 2018 рік для передачі  іншої субвенції на здійснення фінансової підтримки для проведення капітального ремонту електромережі школи відповідно до припису Голопристанського РВ ГУ ДСНС у Херсонській області. Іде обговорення з даного питання. Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно. (висновки і рекомендації додаються).

 Приступаємо до розгляду четвертого питання:

4. Про розгляд листа начальника Голопристанського РВ ГУДСНС України у Херсонській області В.Г.Фисуненко № 77/32/2608 від 23.11.2017 року.

Інформує: Білий Ю.В. Зачитує лист начальника Голопристанського РВ ГУДСНС України у Херсонській області В.Г.Фисуненко № 77/32/2608 від 23.11.2017 року щодо передбачення коштів у сільському бюджеті на 2018 рік на передачу  субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів для 8-ДПРЧ ГУДСНС України у Херсонській області на придбання паливно-мастильних матеріалів, пожежно-технічного та аварійно-рятувального обладнання, автозапчастин для ремонту службового автотранспорту, придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт у приміщеннях підрозділу. Іде обговорення з даного питання.

Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно. (висновки і рекомендації додаються).

 Приступаємо до розгляду п’ятого питання:

 5. Про розгляд подання в.о.завідувача ДНЗ «Теремок» Ліонової А.А.

№1-12-2/22 від  22.11.2017 року. Інформує: Невядомська А.А.  Зачитує подання в.о.завідувача ДНЗ я/с «Теремок» Ліонової А.А. №1-12-2/22 від  22.11.2017 року щодо передбачення коштів у сільському бюджеті на 2018 рік витрат на утримання дитячого закладу відповідно до наданих розшифровок в розрізі витрат. Слід Вам зазначити, що  відповідно до ст.85 Бюджетного кодексу України такі видатки здійснюються за рішенням відповідної місцевої ради за рахунок вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету за умови відсутності заборгованості такого бюджету за захищеними статтями видатків протягом року на будь-яку дату або за рішенням Кабінету Міністрів України. Тому відповідно пропоную повернутися до розгляду данного подання бюджетною комісією при розподілі вільних залишків, що складуться у сільському бюджеті станом на 01 січня  2018 року. Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду шостого питання:

 6. Про розгляд подання голови Херсонського обласного осередку Федерації Джундокан України Козловця Р.І. №12-0017/11 від 23.11.2017 року. Інформує: Білий Ю.В. Зачитує подання голови Херсонського обласного осередку Федерації Джундокан України Козловця Р.І. №12-0017/11 від 23.11.2017 року щодо передбачення коштів у сільському бюджеті на 2018 рік на перевезення учасників спортивних змагань, відповідно до наданого календарного плану спортивно-масових заходів з годзю-рю карате на 2018 рік та матеріальне заохочення спортсменів, які займають призові місця в змагання. Іде обговорення по даному питанню. Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду сьомого питання:

7. Про розгляд подання завідуючої Залізнопортовської ЛА ЗПСМ Камінської О.О. від 23.11.2017 року. Інформує: Невядомська А.А.  Зачитує подання завідуючої Залізнопортовської ЛА ЗПСМ Камінської О.О. від 23.11.2017 року щодо передбачення коштів у сільському бюджеті на 2018 рік  для передачі  іншої субвенції на здійснення фінансової підтримки лікарської амбулаторії на суму 45 200,00 гривень на придбання: лампи пересувної, валізи для швидкої допомоги, вагів дитячих для новонароджених немовлят, апарату для УЗТ з метою надання медичної допомоги жителям територіальної громади.  Іде обговорення з  даного питання. Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду восьмого питання:

8. Про розгляд листа ТОВ «Варяг-2012» вх.775/02-16 від 27.11.2017 щодо внесення змін до  договору оренди. Інформує: Невядомська А.А. Зачитує лист ТОВ «Варяг-2012» вх.775/02-16 від 27.11.2017 про пропозицію внести зміни до  договору оренди в частині розміру відсотку орендної плати. Комісія   розглядає додані матеріали до вищезазначеного листа, прийняті раніше рішення сесії ради з даного питання, договір між Новофедорівською сільською радою та ТОВ «Варяг-2012» та додаткові угоди до нього, після чого проходить  обговорення по суті даного питання . Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно. (висновки і рекомендації додаються).

Білий Ю.В. Шановні депутати! Порядок денний сорок сьомого засідання комісії з питань планування, бюджету, фінансів  вичерпано. Які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення даної комісії? Немає. Про наступне засідання нашої комісії, дату проведення, порядок денний вам буде повідомлено додатково. Дякую всім, хто брав участь у роботі комісії.  На цьому роботу комісії завершено. До побачення.

 

Голова комісії                                                                       Білий Ю.В.

 

Секретар комісії                                                                    Малюченко Т.А.

 

 

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 <!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman",serif;}

Категорія: Робота постійних комісій