П Р О Т О К О Л №38

Автор: Виктория от 8-09-2017, Прочитали: 335

П Р О Т О К О Л  №38

 

засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів

від 08 вересня  2017 року                                          

с.  Новофедорівка                                                                       Час: 10.00                                                               

        Засідання відкриває і веде голова постійної комісії з питань планування,бюджету,фінансів Білий Юрій Васильович.

       Шановні депутати!

Із загальної кількості комісії  4 депутатів на тридцять восьме  засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів  прибуло троє депутатів:

Присутні члени комісії: Білий Ю.В. – голова комісії;

 Члени комісії: Бень С.Л.;  Малюченко Т.А.

Відсутні: Теплова Я.С.

     Відповідно до ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную розпочати засідання постійної комісії. Хто за дану пропозицію прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Засідання постійної комісії вважаємо відкритим.   

 На засідання комісії запрошена:

Невядомська А.А.- в.о.головного бухгалтера сільської ради, куратор комісії.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету.

Інформує:  голова комісії Білий Ю.В..

2. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету членам родини учасників АТО.

Інформує Білий Ю.В.

       У кого будуть доповнення, зміни? Хто за дану пропозицію щоб затвердити порядок денний, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Порядок денний затверджено.

    Пропоную затвердити регламент роботи:

1. Інформація з першого питання порядку денного                       до  6  хвилин;

2. Інформація з другого питання порядку денного                         до  4 хвилин;

3. Виступи в обговоренні питань                                                       до 3 хвилин;

4. Запитання по кожному питанню і відповіді на них                      до 3 хвилин.                                           

        У кого будуть доповнення, зміни? Є пропозиція затвердити регламент роботи.  Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за - одноголосно,  заперечень не має. Регламент роботи  затверджено.

Приступаємо до розгляду першого питання:

        1. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету.

Інформує: голова комісії Білий Ю.В. Зачитує заяви громадян, а саме: Літвінової Валентини Матвіївни, Літвінової Надії Сергіївни, щодо надання їм допомоги на лікування та додані до заяви  копії документів. Також зачитує членам комісії подання уповноваженої особи трудового колективу Новофедорівської сільської ради Шашко О.М. щодо надання матеріальної допомоги (вдруге) на лікування тяжкохворій, колишній працівниці сільської ради Літвіновій Надії Сергіївні, яка пропрацювала в сільській раді більше 25 років. Виплата коштів передбачена по Програмі поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших  незахищених категорій верств населення Новофедорівської територіальної громади  на 2015 - 2018 роки» (проходить розгляд епікризів, обговорення ступені захворюваності та сум які можливо виділити громадянам на лікування). Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду другого питання:

     2. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету членам родини учасників АТО. Інформує: голова комісії Білий Ю.В. Зачитує заяву громадянки, а саме: Риженко Тетяни Анатоліївни  та додані до неї копії документів, щодо виплати їй допомоги як члену сім’ї учасника АТО який опинився у скрутному матеріальному становищі, виплата коштів передбачена по Програмі поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших  незахищених категорій верств населення Новофедорівської територіальної громади  на 2015 - 2018 роки». Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Шановні депутати! Порядок денний засідання комісії вичерпано. Які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення комісії? Немає. Про наступне засідання нашої комісії, дату проведення, порядок денний вам буде повідомлено додатково. Дякую всім, хто брав участь у роботі комісії. На цьому роботу комісії завершено. До побачення.

 

Голова комісії                             Білий Ю.В.

 

Секретар комісії                          Малюченко Т.А.

Категорія: Робота постійних комісій