протокол № 25

Автор: Виктория от 8-09-2017, Прочитали: 80

П Р О Т О К О Л   № 25

засідання постійної комісії з земельних питань

 

від 05 вересня 2017 року

с. Залізний Порт                                                                     Час засідання комісії: 11:30

        


         Засідання відкриває і веде голова постійної комісії з земельних питань Скакун Віктор Петрович, шановні депутати! Із загальної кількості комісії 3 депутатів на двадцять п’яте засідання постійної комісії з земельних питань прибуло троє депутатів:

Присутні на комісії:  Скакун В.П. – голова комісії;

Члени комісії:  Толошний О.П. – секретар комісії ;  Нижник В.А. – спеціаліст ІІ категорії з земельних питань, куратор комісії.

Відсутній на комісії:   -  Урсал Д.В. – депутат, член комісії

         Відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную розпочати двадцять четверте засідання постійної комісії з земельних питань. Хто за дану пропозицію прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень немає.

Засідання постійної комісії вважаємо відкритим.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про подовження договору оренди земельної ділянки ТОВ «Паритет»

2. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території  з метою забудови земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва.

3. Про розгляд заяви Атанова В.О. щодо внесення  змін до рішення сільської ради від 16.01.2004 року №307 п. 1.

4. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території з метою забудови земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

5. Про затвердження проекту землеустрою Мойченка Д.О.

6. Про затвердження містобудівної документації - Детальних планів території.

 

Пропоную затвердити регламент роботи:

1. Інформація з першого питання порядку денного                         до 3 хвилин

2. Інформація з другого питання порядку денного                          до 3 хвилин

3. Інформація з третього питання порядку денного                         до 3  хвилин

4. Інформація з четвертого питання порядку денного                     до 3 хвилин

5. Інформація з п’ятого питання порядку денного                         до 5 хвилин

6. Інформація з шостого питання порядку денного                        до 10  хвилин

         У кого будуть доповнення, зміни? Є пропозиція затвердити регламент роботи. Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати.

Хто за – одноголосно, заперечень не має. Регламент роботи затверджено.

Скакун В.П. Переходимо до розгляду питань порядку денного.

Приступаємо до розгляду першого питання:

1. Про подовження договору оренди земельної ділянки ТОВ «Паритет»  Інформує: Нижник В.А. Зачитує звернення ТОВ «Паритет» Проходить розгляд комісією подання та копій документів які до неї додані,  після чого, Скакун В.П. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій(зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за –2, проти – 0 утримались - 0, не голосували – 0, (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду другого питання:

 2. Про надання дозволу на виготовлення детального плану територій.

Інформує: Нижник В.А. Зачитує заяву громадянина, а саме: Богуславського Геннадія Михайловича з метою виготовлення проекту землеустрою для будівництва індивідуального гаража  за адресою: с. Залізний Порт вул. Морська, б/н, проходить розгляд комісією поданої заяви та копій документів які до неї додані, після чого, Скакун В.П. Запитання є? ні не має. Комісії необхідно по даному питанню прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій(зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 2, проти – 0,  утримались - 0, не голосували – 0, (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду третього питання:

3. Про розгляд заяви гр.  Атанова Віталія Олександровича  щодо внесення змін до рішення сільської ради від 16.01.2004 року №307

Інформує: Нижник В.А.  Зачитує заяву  Атанова В.О.  щодо внесення змін до рішення сільської ради від 16.01.2004 року №,  а саме в  його частині: - у пункті 1  «Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність», орієнтовною площею 0.084 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд із земель житлової та громадської забудови за адресою: вул. перспективна б/н  в с. Залізний Порт, Голопристанського р-ну, Херсонської області».  Проходить обговорення комісією питання по суті, після чого, Скакун В.П. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 2, утримались - 0, не голосували – 0, заперечень не має (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду четвертого питання:

4.  Про надання дозволу на виготовлення детального плану територій.

Інформує: Нижник В.А. Зачитує заяву громадянина, а саме Атанова Віталія Олександровича. Для подальшого виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність», орієнтовною площею 0.084 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд із земель житлової та громадської забудови за адресою: вул. Перспективна , б/н в с. Залізний Порт, Голопристанського р-ну, Херсонської області Проходить розгляд комісією поданої заяви та копій документів які до неї додані та зазначив , що земельна ділянка перебуває у власності і власник планує зміну цільового використання після чого, Скакун В.П. Запитання є? Комісії  по даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій(зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 2, проти – 0,  утримались - 0, не голосували – 0, (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду п’ятого питання:

5. Про затвердження проекту землеустрою. Інформує: Нижник В.А  Зачитує заяву громадянина  Мойченка Дениса Олександровича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, площею 0,0100 га цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: Херсонська область Голопристанський район с. Залізний Порт вул. Морська б/н . Проходить розгляд   заяви Мойченка Д.О. та поданий проект землеустрою,  після чого: Скакун В.П. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 2, утримались - 0, не голосували – 0, проти – 0  заперечень не має (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду п’ятого питання:

6. Про затвердження детальних планів територій. Інформує: Нижник В.А.  Зачитує заяви громадян, а саме: Стабровської О.О.; Тонкого В.В; Хабрата М.М.; Коцюби Р.О. Проходить розгляд комісією поданих заяв та копій документів, які до них додані, після чого,  Скакун В.П. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 2, утримались - 0, не голосували – 0  , проти - 0 заперечень не має (висновки і рекомендації додаються).                         Шановні депутати! Порядок денний засідання комісії вичерпано. Які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення комісії? Немає. Про наступне засідання нашої комісії, дату проведення, порядок денний Вам буде повідомлено додатково. Дякую всім, хто брав участь у роботі комісії.

На цьому роботу комісії завершено. До побачення.

 

Голова комісії                                                Скакун В.П.

 

Секретар комісії                                             Толошний О.П.

 

Категорія: Робота постійних комісій

 
Херсонский ТОП eXTReMe Tracker