протокол № 24

Автор: Виктория от 8-09-2017, Прочитали: 52

П Р О Т О К О Л   № 24

засідання постійної комісії з земельних питань

 

від 28 серпня 2017 року

с. Залізний Порт                                                        Час засідання комісії: 13:00

        


Засідання відкриває і веде голова постійної комісії з земельних питань Скакун Віктор Петрович, шановні депутати! Із загальної кількості комісії 3 депутатів на двадцять четверте  засідання постійної комісії з земельних питань прибуло троє депутатів:

Присутні на комісії:  Скакун В.П. – голова комісії;

Члени комісії:  Толошний О.П. – секретар комісії ; Урсал Д.В. – депутат, член комісії; Нижник В.А. – спеціаліст ІІ категорії з земельних питань, куратор земельної комісії.

         Відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную розпочати двадцять четверте засідання постійної комісії з земельних питань. Хто за дану пропозицію прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень немає.

Засідання постійної комісії вважаємо відкритим.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо становлення меж земельної ділянки, яка перебуває в оренді гр. Кочерга Т.В.

2. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою по відводу

земельних ділянок в оренду ПАТ ЕК «Херсонобленерго» на час  реконструкції  ПЛ-0,4 кВ Л-7 КТП – 10/0,4кВ №478.

3. Про розгляд заяви ФОП Борисенко М.П. щодо внесення  змін до рішення сільської ради від 29 вересня 2016 року №120 п. 1.27.

4. Про розгляд заяви ФОП Щербакова О.В. щодо внесення  змін до рішення сільської ради від 29 вересня 2016 року №120 п. 1.26.

5. Про розгляд заяви Янишівського І.Б. від 10.08.2017  №93/09-08

6. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території з подальшою зміною цільового призначення земельної ділянки.

7. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території з метою забудови  земельної ділянки.

Пропоную затвердити регламент роботи:

1. Інформація з першого питання порядку денного                         до 5 хвилин

2. Інформація з другого питання порядку денного                          до 3 хвилин

3. Інформація з третього питання порядку денного                         до 5  хвилин

4. Інформація з четвертого питання порядку денного                     до 5 хвилин

5. Інформація з п’ятого питання порядку денного                           до 5  хвилин

6. Інформація з шостого питання порядку денного                        до 5 хвилин

7. Інформація з сьомого питання порядку денного                        до 10  хвилин

         У кого будуть доповнення, зміни? Є пропозиція затвердити регламент роботи. Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати.

Хто за – одноголосно, заперечень не має. Регламент роботи затверджено.

Скакун В.П. Переходимо до розгляду питань порядку денного.

Приступаємо до розгляду першого питання:

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі.  Інформує: Нижник В.А. Зачитує заяву громадянки, а саме: Кочерга Тетяна Володимирівна. Проходить розгляд комісією поданої заяви та копій документів які до неї додані, після чого, Скакун В.П. Запитання є? Толошний О.П. запропонував відмовити в наданні дозволу так як прийняття рішення потребує детального вивчення. По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій(зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 3, проти – 0 утримались - 0, не голосували – 0, (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду другого питання:

 2. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою по відводу

земельних ділянок в оренду ПАТ ЕК «Херсонобленерго» на час реконструкції ПЛ-0,38 кВ від оп. №4 ПЛ-0,4 кВ КТП – 10/0,4кВ №478. 

Інформує: Нижник В.А.  зачитує клопотання ПАТ ЕК «Херсонобленерго» від 03.08.2017 №15/16-042131.  Проходить розгляд комісією даного листа та копій документів які до них додані, після чого, Скакун В.П. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 3, утримались - 0, не голосували – 0. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду третього питання:

3. Про розгляд заяви ФОП Борисенко М.П. щодо внесення  змін до рішення сільської ради від 29.09.2016 року №120

Інформує: Нижник В.А.  Зачитує заяву  ФОП Борисенко М.П.  щодо внесення змін до рішення сільської ради від 29.09.2016 року №120 «Про надання дозволу на розробку детального планування території»,  а саме в  його частині: - у пункті 1.27  «гр. Борисенку Миколі Павловичу в межах кварталу вулиць Шкільна, Морська, та проїздами між кафе-баром «Алігатор» і пансіонатом «Фаворит» та кафе-баром «Тройка» і магазином «Морячок» для реконструкції та будівництва під готельно-розважальний комплекс, орієнтовною площею 0.0651 га за адресою: вул. Морська 64-б в с. Залізний Порт, Голопристанського р-ну, Херсонської області».  Проходить обговорення комісією питання по суті, після чого, Скакун В.П. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 3, утримались - 0, не голосували – 0, проти- 0 (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду четвертого питання:

4 Про розгляд заяви ФОП Щербаков О.В. щодо внесення  змін до рішення сільської ради від 29.09.2016 року №120

Інформує: Нижник В.А.  Зачитує заяву ФОП Щербаков О.В. щодо внесення змін до рішення сільської ради від 29.09.2016 року №120 «Про надання дозволу на розробку детального планування території»,  а саме в  його частині: - у пункті 1.26  «гр. Щербакову Олександру Васильовичу в межах кварталу вулиць Шкільна, Морська, та проїздами між кафе-баром «Алігатор» і пансіонатом «Фаворит» та кафе-баром «Тройка» і магазином «Морячок» для реконструкції та будівництва об’єкту туристичної інфраструктури та закладу громадського харчування під готельно-розважальний комплекс, орієнтовною площею 0.0355 га за адресою: вул. Морська 64-В в с. Залізний Порт, Голопристанського р-ну, Херсонської області».  Проходить обговорення комісією питання по суті, після чого, Скакун В.П. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 3, утримались - 0, не голосували – 0, проти-0 (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду п’ятого питання:

5. Про відмову на подану заяву. Інформує: Нижник В.А Зачитує заяви громадян, а саме: Янишівського Івана Богдановича. Проходить розгляд комісією поданих заяви та копій документів які до них додані, після чого:

Скакун В.П. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 0, утримались - 0, не голосували – 0, проти – 3 заперечень не має (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду шостого питання:

 6. Про надання дозволу на виготовлення детальних планів територій.

Інформує: Нижник В.А. Зачитує заяву громадянина, а саме: Джуринський Геннадій Анатолійович. Проходить розгляд комісією поданої заяви та копій документів які до неї додані та зазначив , що земельна ділянка перебуває у власності і власник планує зміну цільового використання після чого, Скакун В.П. Запитання є? Толошний О.П. зазначив, що для більш детального розгляду даного питання комісії потрібно додатково виїхати на місце земельної ділянки. Комісією  по даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій(зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 2, проти – 1,  утримались - 0, не голосували – 0, (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду сьомого питання:

7. Про надання дозволу на виготовлення детальних планів територій.

Інформує: Нижник В.А  Зачитує заяву громадянина, а саме: Лілякевич Антона Анатолійовича . Проходить розгляд комісією поданої заяви та копій документів які до неї додані та інформує членів комісії про те що зазначена  у клопотанні земельна ділянка має цільове призначення «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» та згідно з Генеральним планом перебуває в рекреаційній зоні населеного пункту с. Залізний Порт та згідно з ст. 51 Земельного кодексу України не може використовуватися за цим цільовим призначенням тому рекомендую комісії відмовити в наданні дозволу, після чого,  Толошний О.П. виступив з пропозицією дати дозвіл, враховуючи що земельна ділянка первісно була  відведена до прийняття Генерального плану населеного пункту с. Залізний Порт, після чого, Скакун В.П. Запитання є?   По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій(зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – 2, утримались - 0, не голосували – 0, проти – 1  (висновки і рекомендації додаються).  

Шановні депутати! Порядок денний засідання комісії вичерпано. Які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення комісії? Немає. Про наступне засідання нашої комісії, дату проведення, порядок денний Вам буде повідомлено додатково. Дякую всім, хто брав участь у роботі комісії.

На цьому роботу комісії завершено. До побачення.

 

Голова комісії                                             Скакун В.П.

 

Секретар комісії                                          Толошний О.П.

 

Категорія: Робота постійних комісій

 
Херсонский ТОП eXTReMe Tracker