протокол № 35

Автор: Виктория от 7-06-2017, Прочитали: 328

П Р О Т О К О Л  №35

 

засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів

 

від 06 червня 2017 року                                          

с.  Новофедорівка                                                                                                Час: 14.00                                                               

        Засідання відкриває і веде голова постійної комісії з питань планування,бюджету,фінансів Білий Юрій Васильович.

       Шановні депутати!

Із загальної кількості комісії  4 депутатів на тридцять п’яте  засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів  прибуло троє депутатів:

Присутні члени комісії: Білий Ю.В. – голова комісії;

 Члени комісії: Бень С.Л.;  Малюченко Т.А. Відсутні: Теплова Я.С.

     Відповідно до ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную розпочати засідання постійної комісії. Хто за дану пропозицію прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Засідання постійної комісії вважаємо відкритим.   

 На засідання комісії запрошена:

Невядомська А.А.- в.о.головного бухгалтера сільської ради, куратор комісії.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету.

Інформує:  голова комісії Білий Ю.В.

2. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету на поховання померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Інформує: голова комісії Білий Ю.В.

3. Про розгляд подання уповноваженої особи від трудового колективу

 Шашко О.М. №92/02-12 від 31.05.2017р.

Інформує: Білий Ю.В.

    У кого будуть доповнення, зміни? Хто за дану пропозицію щоб затвердити порядок денний, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Порядок денний затверджено.

    Пропоную затвердити регламент роботи:

1. Інформація з першого питання порядку денного                       до  3  хвилин;

2. Інформація з другого питання порядку денного                        до  3  хвилин;

3. Інформація з третього питання порядку денного                        до 5  хвилин;

4. Виступи в обговоренні питань                                                      до 3 хвилин;

5. Запитання по кожному питанню і відповіді на них                     до 3 хвилин.                                           

        У кого будуть доповнення, зміни? Є пропозиція затвердити регламент роботи.  Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за - одноголосно,  заперечень не має. Регламент роботи  затверджено.

 

 

Приступаємо до розгляду першого питання:

        1. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету.

Інформує: голова комісії Білий Ю.В. Зачитує заяву громадянки, а саме: Грєшилової Олени Іванівни, щодо надання їй допомоги на лікування та додані до заяви  копії документів, виплата коштів передбачена по Програмі поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших  незахищених категорій верств населення Новофедорівської територіальної громади  на 2015 - 2018 роки» (проходить розгляд епікризів, обговорення ступені захворюваності та сум які можливо виділити громадянам на лікування). Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду другого питання:

     2.Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету на поховання померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Інформує: голова комісії Білий Ю.В. Зачитує заяву гр. Гричанюк Світлани Миколаївни  та додані до неї копії документів,  щодо надання їй допомоги  на поховання її чоловіка, який мав особливі заслуги перед Батьківщиною. Виплата коштів передбачено по Програміполіпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших  незахищених категорій верств населення Новофедорівської територіальної громади на 2015 - 2018 роки». Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошупроголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду третього питання:

    3. Про розгляд подання уповноваженої особи від трудового колективу

Шашко О.М. №92/02-12 від 31.05.2017 року. Інформує: Білий Ю.В. Зачитує подання уповноваженої особи від трудового колективу Шашко О.М. щодо преміювання працівників сільської ради до Дня Конституції у відповідності до умов Колективного договору та Положення про преміювання. Малюченко Т.А. Заявляю  про наявний конфлікт інтересів, тому з даного питання голосувати не буду. Іде обговорення членів комісії по даному питанню. Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – двоє, не голосувала-одна; заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).Шановні депутати! Порядок денний засідання комісії вичерпано. Які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення комісії? Немає. Про наступне засідання нашої комісії, дату проведення, порядок денний вам буде повідомлено додатково. Дякую всім, хто брав участь у роботі комісії. На цьому роботу комісії завершено. До побачення.

 

Голова комісії                                       Білий Ю.В.

 

Секретар комісії                                     Малюченко Т.А.

Категорія: Робота постійних комісій