Протокол засідання постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів

Автор: Яна от 29-05-2017, Прочитали: 329

П Р О Т О К О Л  №34

 

засідання постійної комісії з питань планування,бюджету,фінансів

 

від  26 травня 2017 року                                          

с.  Новофедорівка                                                                               Час: 14.00

                                                               

        Засідання відкриває і веде голова постійної комісії з питань планування,бюджету,фінансів Білий Юрій Васильович.

       Шановні депутати!

Із загальної кількості комісії  4 депутатів на тридцять четверте засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів  прибуло троє депутатів.Присутні члени комісії: Білий Ю.В. – голова комісії; Члени комісії: Бень С.Л.;  Малюченко Т.А. Відсутні: Теплова Я.С.

     Відповідно до ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную розпочати засідання постійної комісії. Хто за дану пропозицію прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Засідання постійної комісії вважаємо відкритим.   

На засідання комісії запрошена:

Невядомська А.А.- в.о.головного бухгалтера сільської ради, куратор комісії.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд листа Голопристанського РВ ГУДСНС України у Херсонській області №77/32/963 від 04.05.2017 р.

Інформує: Білий Ю.В.

2. Про розгляд заяви Балаушко О.М. від 11.05.2017 року.

Інформує: Невядомська А.А.

 3. Про розгляд подання уповноваженої особи від трудового колективу

 Шашко О.М. №88/02-12 від 22.05.2017р.

 Інформує: Невядомська А.А.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих в міжсесійний період. Інформує: Невядомська А.А.

5. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету.

Інформує: Білий Ю.В.

6. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету на поховання померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Інформує: Білий Ю.В.

 У кого будуть доповнення, зміни? Хто за дану пропозицію щоб затвердити порядок денний, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Порядок денний затверджено.

    Пропоную затвердити регламент роботи:

1. Інформація з першого питання порядку денного                       до  5  хвилин;

2. Інформація з другого питання порядку денного                         до  3  хвилин;

3. Інформація з третього питання порядку денного                        до 5  хвилин;

4. Інформація з четвертого питання порядку денного                    до 5  хвилин;

5. Інформація з п’ятого питання порядку денного                          до 5 хвилин;

6. Інформація з шостого питання порядку денного                        до 5  хвилин;

7. Виступи в обговоренні питань                                                      до 3 хвилин;

8. Запитання по кожному питанню і відповіді на них                     до 3 хвилин.                                            

        У кого будуть доповнення, зміни? Є пропозиція затвердити регламент роботи.  Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за - одноголосно,  заперечень не має. Регламент роботи  затверджено.

Приступаємо до розгляду першого питання:

1. Про розгляд листа Голопристанського РВ ГУДСНС України у Херсонській області №77/32/963 від 04.05.2017р.  Інформує: Білий Ю.В.      Зачитує лист Голопристанського РВ ГУДСНС України у Херсонській області щодо надання субвенції 8-ДПРЧ ГУДСНС України у Херсонській області для придбання паливно-мастильних матеріалів, пожежно-технічного та аварійно-рятувального обладнання, автозапчастин для ремонту службового автотранспорту, придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт у приміщеннях підрозділу. Враховуючи те, що сільським бюджетом передбачено кошти на фінансування послуг по пожежній безпеці у розмірі 100000,00 гривень, необхідно внести зміни до рішення №141 від 20.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік» та перерозприділити видатки в розрізі КФК та КЕКВ.

Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду другого питання:

<!-- [if !supportLists] --> 2.     <!-- [endif] --> Про розгляд заяви Балаушко О.М. від 11.05.2017 року щодо прийняття

благодійної допомоги. Інформує: Невядомська А.А. Зачитує заяву Балаушко О.М. від 11.05.2017 року щодо прийняття благодійної допомоги  у вигляді трьох дерев’яних лавочок з елементами ковки для облаштування дитячого спортивно-грального майданчику с.З.Порт. Для прийняття на баланс сільської ради дерев’яних лавочок з елементами ковки необхідно провести оцінювання та внести зміни до сільського бюджету на 2017 рік

Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду третього питання:

     3. Про розгляд подання уповноваженої особи від трудового колективу

Шашко О.М. №88/02-12 від 22.05.2017 року. Інформує: Невядомська А.А. Зачитує подання уповноваженої особи від трудового колективу Шашко О.М. щодо преміювання сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  сільської ради до Дня Конституції у відповідності до умов Колективного договору та Положення про преміювання. Білий Ю.В. та Малюченко Т.А. заявили про наявний конфлікт інтересів так як Лахтадир О.В. та Цинчик Я.В. є безпосередніми керівниками, але зазначили що з даного питання будуть голосувати. Іде обговорення по даному питанню. Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду четвертого питання:

     4.Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих в міжсесійний період. Інформує: Невядомська А.А.  Знайомить присутніх з розпорядженням сільського голови видане в міжсесійний період, а саме:

- від 20.04.2017 №10 «Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету на лікування»;

- від 20.04.2017 №11 «Про виділення коштів особам з числа дітей - сиріт»;

- від 17.05.2017 №17 «Про виплату матеріальної допомоги  інспектору по роботі з населенням Каращук Н.В. у зв’язку зі смертю її батька».

Приступаємо до розгляду п’ятого питання:

   5. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету.

Інформує:  голова комісії Білий Ю.В. Зачитує заяви громадян, а саме: Котлярової Галини Михайлівни, Верлатого Михайла Григоровича, щодо надання їм допомоги на лікування та додані до заяв  копії документів) виплата коштів передбачена по Програмі поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших  незахищених категорій верств населення Новофедорівської територіальної громади  на 2015 - 2018 роки» (проходить розгляд епікризів, обговорення ступені захворюваності та сум які можливо виділити громадянам на лікування). Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду шостого питання:

     6. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету на поховання померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Інформує: голова комісії Білий Ю.В. Зачитує заяви гр. Полякової Зінаїди Антонівни, Булюк Тетяни Михайлівни та додані до них копії документів,  щодо надання їм допомоги  на поховання їх близьких, які мали особливі заслуги перед Батьківщиною. Виплата коштів передбачено по Програмі поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших  незахищених категорій верств населення Новофедорівської територіальної громади на 2015 - 2018 роки». Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).  Шановні депутати! Порядок денний засідання комісії вичерпано. Які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення комісії? Немає. Про наступне засідання нашої комісії, дату проведення, порядок денний вам буде повідомлено додатково. Дякую всім, хто брав участь у роботі комісії.

На цьому роботу комісії завершено. До побачення. 

 

Голова комісії                                                                      Білий Ю.В.

 

Секретар комісії                                                                   Малюченко Т.А.

 

 

Категорія: Робота постійних комісій