Протокол Засідання постійної комісії з питань культури, освіти, охорони здоров’я, сім’ї, соціального захисту та житлово-комунального господарства

Автор: Яна от 8-04-2016, Прочитали: 578

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                        ПРОТОКОЛ

Засідання постійної комісії  з питань культури, освіти, охорони здоров’я,

сім’ї, соціального захисту та житлово-комунального господарства

 

від 04 квітня 2016 року                                                         № 3

 

Присутні члени комісії:

  1. Лісанов Г.І.
  2. Попов С.М.
  3. Бандура І.І.

Приймають участь у роботі комісії:

  1. Цинчик Я.В. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

                                        ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про визнання комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради замовником робіт у 2016 році.

Інформує: Цинчик Я.В.

2. Про план заходів по охороні навколишнього середовища на території Новофедорівської сільської ради на 2016 рік.

Інформує: Цинчик Я.В.

3. Про стан підготовки на території Новофедорівської сільської ради до роботи в літньо-оздоровчий сезон та проведення заходів щодо благоустрою населених пунктів сільської ради.

Інформує: Цинчик Я.В.

У кого будуть доповнення, зміни? Хто за дану пропозицію, щоб затвердити порядок денний, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень немає. Порядок денний затверджено.

Пропоную затвердити регламент роботи:

Інформація з першого питання порядку денного                    до 10 хвилин;

Інформація з другого питання порядку денного                     до 10 хвилин;

Інформація з третього питання порядку денного                    до 10 хвилин;

У кого будуть доповнення, зміни? Хто за дану пропозицію, щоб затвердити регламент роботи, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень немає. Регламент роботи затверджено.

Приступаємо до розгляду першого питання:

1. Про визнання комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради замовником робіт у 2016 році.

Інформує: Цинчик Я.В. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка ознайомила присутніх з листом начальника комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради Соловйової І.О. № 6-1/146 від 21.03.2016 щодо визнання замовником робіт у 2016 році. Виходячи з цього листа повідомляю наступне: на виконання рішення Новофедорівської ради № 645 від 30.04.2015 року було зроблено коригування робочого проекту «Будівництво дитячого садка на 45 місць по вул. Миру в с. Залізний Порт. Голопристанського району Херсонської області». Вищезазначеною комунальною установою отримано експертний звіт від 10.11.2015 року № 22-1313-15 щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом на підставі якого вартість робіт, що підлягають подальшому виконанню становить 8612,717 тис. грн. Оприлюднення оголошення щодо проведення процедури відкритих конкурсних торгів було можливе за умови отримання зазначеного експертного звіту, таким чином процедура щодо визнання переможця затягнулась та перейшла до 2016 року. У зв’язку з вищевикладеним, начальник комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради звертається щодо визнання замовником робіт на 2016 рік.

 

Після детального обговорення даного питання.

керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про постійні комісії Новофедорівської сільської ради,

 

КОМІСІЯ ПРОПОНУЄ:

1.Визнати комунальну установу з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради замовником робіт Новофедорівської сільської ради у 2016 році.

 

Голосували:

Лісанов Г.І. – «за»

Попов С.М. – «за»

Бандура І.І. – «за»

Висновки та рекомендації №1 (додаються).

 

Переходимо до розгляду другого питання:

2. Про план заходів по охороні навколишнього середовища на території Новофедорівської сільської ради на 2016 рік.

 Інформує:   Цинчик Я.В. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка ознайомила присутніх з планом заходів по охороні навколишнього середовища на території Новофедорівської сільської ради на 2016 рік. План включає в себе наступні основні пункти:

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> ремонт електрообладнання на визначених артезіанських свердловинах, санітарну очистку та благоустрій санітарних зон, фарбування та ремонт огородження;

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> заміна насоса ЕЦВ на визначених арт. свердловинах;

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> заміна частково водопровідної мережі по вул. Садова с. Залізний Порт;

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> ремонт насосів на КНС та благоустрій території об’єкту КНС;

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> підтримування в належному санітарному стані об’єкту – каналізаційні очисні споруди та проведення робіт по чистці ЦОК 1,2, консервації БІОСОФів.

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> прибирання стихійних сміттєзвалищ;

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> облаштування полігону ТПВ та санітарна очистка прилеглої території, буртування сміття;

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> підготовка автотранспорту до сезону;

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> санітарна очистка кладовищ населених пунктів сільської ради;

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> затвердження план-схеми розміщення урн в с. Залізний Порт.

  Пропоную розглянути детально пункти плану заходів по охороні навколишнього середовища на території Новофедорівської сільської ради на 2016 рік.

     Після детального обговорення даного питання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про постійні комісії Новофедорівської сільської ради,

КОМІСІЯ ПРОПОНУЄ:

Доручити виконавчому комітету розглянути та затвердити план заходів  по охороні навколишнього середовища на території Новофедорівської сільської ради на 2016 рік та забезпечити його виконання.

Голосували:

Лісанов Г.І. – «за»

Попов С.М. – «за»

Бандура І.І. – «за»

Висновки та рекомендації №2 додаються.

 

Переходимо до розгляду третього питання:

3. Про стан підготовки на території Новофедорівської сільської ради до роботи в літньо-оздоровчий сезон та проведення заходів щодо благоустрою населених пунктів сільської ради.

Інформує: Цинчик Я.В. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка ознайомила присутніх зі станом підготовки на території сільської ради до роботи в літньо-оздоровчий сезон 2016 року та проведення заходів щодо благоустрою населених пунктів сільської ради. Заходами затвердженої Програми економічного, соціального та культурного розвитку Новофедорівської сільської ради на 2016 рік передбачено:

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> придбання та встановлення урн для сміття для розташування їх на території с. Залізний Порт;

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> придбання фекального насосу;

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> придбання та встановлення дорого вказівників маршрутного спрямування;

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> придбання та встановлення дитячого ігрового та спортивного майданчику.

Вищезазначені заходи відносяться до  підготовчих робіт до літньо-оздоровчого сезону та мають на меті сприяння зручності як місцевого населення так і відпочивальників. Також розроблений та винесений на розгляд виконавчого комітету план заходів по охороні навколишнього середовища на території сільської ради на 2016 рік разом із затвердженими схемами розташування урн по території с. Залізний Порт та графіком санітарної очистки об’єктів благоустрою населених пунктів сільської ради дозволить підготуватися до літньо-оздоровчого періоду належним чином.

 На території Новофедорівської сільської ради проводяться роботи щодо благоустрою, а саме: 25.03.2016 року відбулася акція «Чисте довкілля», під час якої: ліквідовано стихійні сміттєзвалища; висаджено 50 дерев на земельній ділянці, виділеній під розміщення дитячого ігрового та спортивного майданчика та на кладовищі с. Залізний Порт; приведені у належний санітарний стан прилеглі території до подвір’їв. Відбулся прибирання узбіччя дороги та велосипедної доріжки між населеними пунктами с. Залізний Порт та с. Новофедорівка.

Після детального обговорення даного питання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про постійні комісії Новофедорівської сільської ради,

КОМІСІЯ ПРОПОНУЄ:

Постійно тримати на контролі  роботу по підготовці до літньо-оздоровчого сезону 2016 та проведенню заходів щодо благоустрою та приведення у належний санітарний стан населених пунктів сільської ради.

Голосували:

Лісанов Г.І. – «за»

Попов С.М. – «за»

Бандура І.І. – «за»

 

 

Шановні члени комісії! Порядок денний вичерпано. Які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення комісії?

Немає.

Про наступне засідання нашої комісії, хід підготовки, дату проведення, порядок денний Вам буде повідомлено додатково.

Дякую Всім за участь у роботі комісії. На цьому роботу комісії завершено.

До побачення.

 

 

 Голова комісії                                                                       Г.І. Лісанов

 

 Секретар                                                                                І.І. Бандура

Категорія: Робота постійних комісій