протокол № 2

Автор: Виктория от 9-03-2016, Прочитали: 1430

<!-- [if gte mso 9]> 800x600

                                   П Р О Т О К О Л  №2

 

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища

 

від 04 березня  2016 року                                          

с.Залізний Порт

13.00                                                                

        Засідання відкриває і веде голова постійної комісії з питань засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища

Прошинський К.П.  Шановні депутати!

Із загальної кількості 3 депутатів на друге засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища   прибуло двоє депутатів:

Присутні члени комісії:

Прошинський К.П. – голова комісії;

Члени комісії:

Панченко М.М.

Відсутні:

Камінська О.О.

     Відповідно до ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную розпочати засідання постійної комісії. Хто за дану пропозицію прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Засідання постійної комісії вважаємо відкритим.

 

    На засідання комісії запрошена:

Грабован Т.М. – секретар сільської ради.

 

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

   1. Про внесення змін та  доповнень до Регламенту Новофедорівської сільської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням другої сесії сільської ради VІІ скликання від 02 грудня 2015 року №3.

 

    У кого будуть доповнення, зміни? Хто за дану пропозицію щоб затвердити порядок денний, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Порядок денний затверджено.

 

    Пропоную затвердити регламент роботи:

1.Інформація з першого питання порядку денного      

              до 8 хвилин;

 

2. Виступи в обговоренні питань                                                 до 3 хвилин;

3. Запитання                                                                                   до 3 хвилин.                                             

         У кого будуть доповнення, зміни? Є пропозиція затвердити регламент роботи.  Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за - одноголосно,  заперечень не має. Регламент роботи  затверджено.

Приступаємо до розгляду першого питання:

Інформує Грабован Т.М.   Доповіла присутнім членам комісії про необхідність  внесення змін та  доповнень до Регламенту Новофедорівської сільської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням другої сесії сільської ради VІІ скликання від 02 грудня 2015 року №3  на виконання Закону України від 26.11.2016 року № 842-VIII «Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань, а саме:    1.1. Пункт 4 статті 2.6. розділу 2 Регламенту викласти в новій редакції:«4. Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, пунктами 1, 29, 31 статті 43 та статтями 55, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню на офіційному веб-сайті сільської ради в день голосування і зберігаються протягом необмеженого терміну.  Результат поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу Результати поіменного голосування підлягають наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

1.2. Пункт 10 статті 2.6. розділу 2 виключити.

1.3. Пункти 11,12,13,14,15 статті 2.6 розділу 2 вважати пунктами 10,11,12,13.        

Прошинський К.П. Запитання є? Ні не має. По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно,   заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

    Шановні депутати! Порядок денний засідання комісії вичерпано. Які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення комісії? Немає. Про наступне засідання нашої комісії, дату проведення, порядок денний вам буде повідомлено додатково. Дякую всім,хто брав участь у роботі комісії. На цьому роботу комісії завершено. До побачення.

 

Голова комісії                                         Прошинський К.П.

 

Секретар комісії                                                   Панченко М.І.

<!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 <!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

Категорія: Робота постійних комісій