П Р О Т О К О Л №4 засідання постійної комісії з питань планування,бюджету,фінансів

Автор: Яна от 17-02-2016, Прочитали: 599

                                   П Р О Т О К О Л  №4

 

засідання постійної комісії з питань планування,бюджету,фінансів

 

від 11 лютого 2016 року                                          

с.Новофедорівка

10.00                                                                 

        Засідання відкриває і веде голова постійної комісії з питань планування,бюджету,фінансів Білий Юрій Васильович.

       Шановні депутати!

Із загальної кількості комісії  4 депутатів на четверте засідання постійної комісії з питань планування,бюджету,фінансів  прибуло троє депутатів:

Присутні члени комісії:

Білий Ю.В. – голова комісії;

Члени комісії:

Бень С.Л.

Малюченко Т.А.

Відсутні:

Теплова Я.С.

     Відповідно до ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную розпочати засідання постійної комісії. Хто за дану пропозицію прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Засідання  постійної комісії вважаємо відкритим.

   

 На засідання комісії запрошена:

Невядомська А.А.- в.о.головного бухгалтера сільської ради, куратор комісії.

 

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

   1.Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету.

Інформує голова комісії Білий Ю.В.

  2. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету на поховання осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

Інформує: голова комісії Білий Ю.В.

  3. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету членам родини учасників АТО.

інформує голова комісії Білий Ю.В.

  4. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 2015 рік.

Інформує: Невядомська А.А.

  5. Про розгляд листа  Голопристанського відділення ДФС Цюрупинської ОДПІ.

Інформує: Невядомська А.А.

  6. Про розгляд листа першого заступника голови РДА «Про забезпечення  перевезень пільгових категорій громадян»

Інформує: Невядомська А.А.

  7. Про внесення змін до рішення сесії № 22 від 24.12.2015 ,,Про сільський бюджет на 2016 рік ''.

Інформує: Невядомська А.А.

  8. Про розгляд розпоряджень сільського голови виданих в міжсесійний період.

Інформує: Невядомська А.А.

  9. Про розгляд листа першого заступника голови РДА «Про підготовку та прийняття сільською радою картотек з питань реєстрації фізичних осіб від органів ДМС».

Інформує: Невядомська А.А.

  10. Про розгляд  Програми економічного, соціального та культурного розвитку Новофедорівської сільської ради на 2016 рік та відповідно заходи щодо її виконання (далі – Програма) схвалену рішенням виконавчого комітету №5 від 28 січня 2016 року

Інформує: Білий Ю.В.

    У кого будуть доповнення, зміни? Хто за дану пропозицію щоб затвердити порядок денний, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. Порядок денний затверджено.

    Пропоную затвердити регламент роботи:

1.Інформація з першого питання порядку денного                    до 10 хвилин;

2. Інформація з другого  питання порядку денного                   до  3 хвилин;

3. Інформація з третього  питання порядку денного                  до  3 хвилин;

4. Інформація з четвертого  питання порядку денного              до  10 хвилин;

5.Інформація з п’ятого питання порядку денного                      до 8 хвилин;

6. Інформація з шостого  питання порядку денного                   до 8 хвилин;

7. Інформація з сьомого  питання порядку денного                   до  10 хвилин;

8. Інформація з восьмого  питання порядку денного                 до  3 хвилин;

9. Інформація з сьомого  питання порядку денного                   до  5 хвилин;

10. Інформація з восьмого  питання порядку денного               до  20 хвилин;

11. Виступи в обговоренні питань                                                до 3 хвилин;

12. Запитання по кожному питанню і відповіді на них             до 3 хвилин.

                                            

         У кого будуть доповнення, зміни? Є пропозиція затвердити регламент роботи.  Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за - одноголосно,  заперечень не має. Регламент роботи  затверджено.

 

Приступаємо до розгляду першого питання:

         1. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету.

Інформує:  голова комісії Білий Ю.В. Зачитує заяви громадян, а саме:

Дячука В.І., Бойко Л.Л., Дорошенко В.А., Борийчук Л.Ю., Малюченко М.В., Костюк В.П., Шкура В.І., Качан В.І., Кащук У.І.  щодо надання їм допомоги на лікування та додані до заяв  копії документів) виплата коштів передбачена по Програмі поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших  незахищених категорій верств населення Новофедорівської територіальної громади  на 2015 - 2018 роки»  ( проходить розгляд епікризів, обговорення ступені захворюваності та сум які можливо виділити громадянам на лікування ). Слід зауважити що Бойко Лідія Леонтіївна неодноразово звертається до сільської ради щодо виділення їй матеріальної допомоги та розглянувши заяву Савельєвої В.В. та долучені до неї копії документів   після чого слід зазначити що в епікризі який долучено до заяви Савельєвої В.В. чітко зазначено що дитина проковтнула шматок паралонової мочалки з мильним розчином що свідчить про те що мати не догледіла власну дитину. А також необхідно врахувати що Програма передбачає допомогу саме тяжкохворим громадянам.

Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду другого питання:

       2. Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету на поховання померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Інформує:  голова комісії Білий Ю.В. Зачитує заяву громадянина, а саме: Картавцева М.К. щодо надання йому допомоги  на поховання померлої особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною та додані до неї копії документів, виплата коштів передбачено по Програмі поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших  незахищених категорій верств населення Новофедорівської територіальної громади на 2015 - 2018 роки».

Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду третього питання:

   3.  Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету членам родини учасників АТО.

Інформує:  голова комісії Білий Ю.В. Зачитує заяву громадянина, а саме: Панченка І.І. та додані до неї копії документів, щодо виплати йому допомоги як члену родини учасника АТО  який опинився у скрутному матеріальному становищі, виплата коштів передбачена по Програмі поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та інших незахищених категорій верств населення Новофедорівської територіальної громади  на 2015 - 2018 роки».

Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).    

Приступаємо до розгляду четвертого питання:

     4. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 2015 рік.

Інформує: Невядомська А.А. Знайомить присутніх зі змістом пояснювальної записки щодо виконання сільського бюджету за  2015 рік, доводить до відома членів комісії: аналіз виконання плану по доходах в 2015 році, звіт про виконання кошторисів установ загального фонду за 2015 рік, звіт про надходження і видатки спеціального фонду за 2015 рік.(йде обговорення).

Білий Ю.В. Запитання є? Ні не має. По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно,   заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду п’ятого питання:

      5. Про розгляд листа Голопристанського відділення ДФС Цюрупинської ОДПІ.

Інформує: Невядомська А.А. Знайомить присутніх зі змістом листа ДФС Цюрупинської ЛДПІ від 28.01.2016 р. № 23/9/21-11-17-017 (розгляд ставки податку). Враховуючи тяжке матеріальне становище населення, для з метою уникнення навантаження на платників податків в 2016 році, запропоновано залишити без змін рішення сорок сьомої сесії VI скликання №614 від 30 січня 2015 року «Про податок на майно» з урахування доповнень та внесених змін згідно рішення №671 від 07 липня 2015 року. Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду шостого питання:

    6. Про розгляд листа першого заступника голови РДА «Про забезпечення перевезень пільгових категорій громадян».

Інформує: Невядомська А.А. Знайомить присутніх зі змістом листа першого заступника голови РДА «Про забезпечення перевезень пільгових категорій громадян», доводить до відома членів комісії про велику кількість пенсіонерів та пільгових категорій громадян по сільській раді (біля 900 осіб), та  що дані видатки не передбачалися в сільському бюджеті на 2016 рік та відповідно не передбачені  в Програмах сільської ради (проходить обговорення). Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду сьомого питання:

     7. Про внесення змін до рішення сесії № 22 від 24.12.2015 ,,Про сільський бюджет на 2016 рік ''.

Інформує: Невядомська А.А. Доводить до відома телефонограму фінансового управління в якій надається додаток  №4 до проекту рішення сесії районної ради «Розподіл міжбюджетних трансфертів з районного бюджету іншим бюджетам на 2016 рік», який розглянуто на планово-бюджетній комісії районної ради 10 лютого 2016 року, переглянувши виконання сільського бюджету за 2015 рік, та планові показники сільського бюджету в 2016 році, відповідно до частини другої ст.85 Бюджетного Кодексу України та Постанови КМУ №15 від 18.01.2016 року «Про деякі питання регулювання міжбюджетних відносин», для проведення подальшого фінансування ДНЗ ясла-садок «Теремок», сільського будинку культури та сільської бібліотеки, необхідно внести зміни до доходної частини загального фонду в сумі 1030221 гривни та до видаткової частини бюджету в сумі 1 030 221 гривна, та доходної та видаткової части спеціального фонду сільського бюджету на 400 гривень, в зв’язку з оприбуткуванням та використанням дрантя від списання матеріалів. Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду восьмого питання: 

    8. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих в міжсесійний період.

Інформує: Невядомська А.А. Знайомить присутніх з розпорядженнями сільського голови виданими в міжсесійний період, а саме:

<!-- [if !supportLists] --> -          <!-- [endif] --> від 01.02.2016 року № 2 «Про виділення матеріальної допомоги воїнам-інтернаціоналістам»

Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду дев’ятого питання:

   9. Про розгляд листа першого заступника голови РДА «Про підготовку та прийняття сільською радою картотек з питань реєстрації фізичних осіб від органів ДМС».

Інформує Невядомська А.А. Зачитує лист першого заступника голови РДА «Про підготовку та прийняття сільською радою картотек з питань реєстрації фізичних осіб від органів ДМС» після його обговорення присутніми членами комісії запропоновано придбати для подальшої роботи посадової особи органу реєстрації комп’ютера з урахуванням відповідних вимог з підключенням стаціонарного інтернет-звязку, принтера та необхідних меблів для облаштування робочого місця.

Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

Приступаємо до розгляду десятого питання:

   10. Про розгляд  Програми економічного, соціального та культурного розвитку Новофедорівської сільської ради на 2016 рік та відповідно заходи щодо її виконання (далі – Програма) схвалену рішенням виконавчого комітету №5 від 28 січня 2016 року.

 Інформує Білий Ю.В. Після оголошення основних напрямків Програми  економічного, соціального та культурного  розвитку Новофедорівської сільської ради на 2016 рік комісія прийняла рішення прийняти Програму, раніше схвалену виконавчим комітетом, в цілому без заперечень.

Білий Ю.В. Запитання є? По даному питанню нам необхідно прийняти висновки і рекомендації, пропоную проект висновків і рекомендацій (зачитує). Хто за дану пропозицію, прошу проголосувати. Хто за – одноголосно, заперечень не має. (висновки і рекомендації додаються).

    Шановні депутати! Порядок денний засідання комісії вичерпано. Які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення комісії? Немає. Про наступне засідання нашої комісії, дату проведення, порядок денний вам буде повідомлено додатково. Дякую всім, хто брав участь у роботі комісії.

На цьому роботу комісії завершено. До побачення.

 

Голова комісії                                                                      Білий Ю.В.

 

Секретар комісії                                                                  Малюченко Т.А.

Категорія: Робота постійних комісій