звіт за листопад 2016 року

Автор: Виктория от 1-12-2016, Прочитали: 373

З В І Т

01грудня  2016 року

Про запити щодо отримання публічної  інформації, що надійшли до виконавчого    комітету сільської ради у листопаді 2016 року

        

Протягом  листопада 2016  року до виконавчого комітету сільської ради  надійшло  5 запитів на отримання публічної інформації.

Інформаційні запити отримано в письмовій формі,  поштою.

1) 1-й запит отримано від юридичної особи. Запит стосувався про надання копій документів щодо поновлення договору оренди. Надано письмове роз’яснення та відповідь  отримано наручнозапитувачем у визначений законодавством п’ятиденний термін, без порушень.

2) 2-й запит отримано від фізичної особи. Запит стосувався надання  копій документів про підтвердження, що на позначених графічних матеріалів відсутні вільні земельні ділянки. Надано роз’яснення та відповідь направлено запитувачу у визначений законодавством п’ятиденний термін, без порушень.

3) 3-й запит  отримано від фізичної особи. Запит стосувався  надання копій документів, прийнятих за наслідком розгляду заяви. Відповідь  направлено запитувачу у визначений законодавством п’ятиденний термін, без порушень.

4) 4-й запит отримано від юридичної особи. Запит стосувався  про надання копій документів. Станом на 01.12.2016 року даний запит знаходиться на опрацюванні відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

5) 5-й  запит отримано від фізичної особи. Запит стосувався про надання копій документів стосовно всіх фізичних осіб, які отримали дозволи на розробку проектів землеустрою в межах села Залізний Порт. Станом на 01.12.2016 року даний запит знаходиться на опрацюванні відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

 

 

Діловод сільської ради                                          В.В.Міщенко

Категорія: Звіти про запити на публічну інформацію