Про хід виконання програми розвитку закладів культури на території сільської ради

Автор: Виктория от 30-01-2013, Прочитали: 945

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

  НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                               ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 27.02.2013 року                                                               

с. Новофедорівка

 

Про хід виконання програми розвитку

закладів культури на території сільсь-

кої ради на 2008-2013 роки

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію директора СБК с. Новофедорівка Гулого І.В. «Про хід виконання програми розвитку закладів культури на території сільської ради на 2008-2013 роки», виконавчий комітет зазначає, що на території сільської ради по реалізації заходів вказаної програми проводиться певна робота.

         На території сільської ради знаходиться сільський будинок культури в с. Новофедорівка та сільська бібліотека с. Новофедорівка.

         За рахунок місцевого бюджету протягом року поліпшилась матеріально-технічна база СБК. На придбання матеріалів, обладнання, інвентарю, у тому числі м’який інвентар виділено коштів на 8,5 тис. грн. Придбано звукову та світлову апаратуру на суму 4440,0 грн., сценічні банери – 1960 грн., костюм Діда Мороза – 1300 грн. Розпочата реконструкція будівлі СБК, а саме заміна частини покрівлі.

         На осінньо-зимовий період 2012/2013 року в сільському бюджеті передбачено кошти на оплату електроенергії  3,5 тис. грн., на придбання вугілля та дров 5,2 тис. грн.

Новофедорівська сільська рада в рамках культурно-мистецьких заходів за 2012 рік надала кошти на матеріальне заохочення, призи  на необхідні  транспортні витрати у зв’язку з творчо-художньою діяльністю учасників художньої самодіяльності, в тому числі  творчою мистецькою діяльністю народного аматорського колективу «Степовичка» на загальну суму 11,7 тис. грн.

         Сільська бібліотека розташована в приміщені Новофедорівського СБК та займає три кімнати площею 70 кв.м. Заклад знаходиться на балансі сільської ради в бюджет на 2012 рік, якої закладаються кошти на його утримання в сумі 70,340 тис. грн. Бібліотечні фонди нараховують 4595 примірників, на поповнення, яких у поточному році було використано 3 тис. грн.., що дає змогу обслуговувати 550 користувачів.

         При бібліотеці діє груповий та сімейний абоненти, бібліотечна рада та книгоноші. В рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія» створена та працює бригада волонтерів, члени якої займаються популяризацією читання і книг серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Також приймають участь у проведені  масових заходів та є активними учасниками художньої самодіяльності СБК. У січні 2012 року серед учнів 6-7 класів ЗОШ відбувся конкурс «Книгоманія – 2012», переможець якого прийняв участь в ІІ-му етапі конкурсу районного рівня. Сільська бібліотека постійно співпрацює з  шкільною бібліотекою та колективом вчителів, завдяки  чому проводяться різні масові заходи.

         При бібліотеці працює гурток «Умілі ручки», роботи якого постійно виставляються в бібліотеці. Гурток в своїй роботі користується періодичними виданнями. Підписку забезпечує сільська рада.  Через організацію книжкових виставок, тематичних полиць, бесід, диспутів та інших форм роботи  бібліотекою постійно проводиться інформаційно-бібліографічне, патріотичне та суспільно-політичне виховання відвідувачів.

         Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Інформацію про хід виконання програми розвитку закладів культури на території сільської ради на 2008-2013 роки» взяти до відома.

         2. Директору СБК Гулому І.В. та зав. бібліотекою Літвіновій Р.В.

- забезпечити якісне та ефективне виконання у 2013 році заходів програми розвитку  закладів культури на території  сільської ради на 2008-2013 роки про що інформувати виконавчий комітет  в листопаді 2013 року.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

Голова виконкому                                                    С.В.Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет