Про присвоєння поштової адреси на нерухоме майно

Автор: Виктория от 30-01-2013, Прочитали: 1273

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про присвоєння поштової

адреси на нерухоме майно

 

         Розглянувши заяви та додані документи гр. Сафронова О.О., ФОП Безуглої С.А., Лебедєва В.Ф., Бондар О.Т., Краснощок В.М., Досенка В.І., керуючись ст. 30, 31  Закону України «Про місцеве самоврядування України» та Законом України про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та інших законодавчих актів України від 11.02.2010 № 1878-VІ, виконавчий комітет сільської ради, 

 

 В И Р І Ш И В:

 

1.Присвоїти поштову адресу на нерухоме майно:

- на домоволодіння, яке складається з трьох житловий будинків з господарськими будівлями та спорудами за Сафроновим Олександром Олександровичем  по вулиці Морській, 41 в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

- на «Міні – маркет» за ФОП Безуглою Світланою Анатоліївною по вулиці Морській, 25/26 в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

- на двоповерховий житловий будинок з мансардним поверхом та господарською будівлею за Лебедєвим Василем Федоровичем по вулиці Морській с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

- на житловий будинок з господарськими спорудами та будівлями за Бондар Оленою Тимофіївною по вулиці Миру,44 с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

- на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами за Краснощок Валерієм Михайловичем по вулиці Степовій,10 с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

- на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами за Досенком Володимиром Івановичем по вулиці Жовтневій, 37 с. Новофедорівка Голопристанського району Херсонської області.

2. Гр. Сафронову О.О., ФОП Безуглій С.А., Лебедєву В.Ф., Бондар О.Т., Краснощок В.М., Досенку В.І., з питання реєстрації речових прав на нерухоме майно звернутись до реєстраційної служби Голопристанського районного управління юстиції Херсонської області (Укрдержреєстр), яка знаходиться за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 15.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

Голова виконкому                                                              С.В. Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет