Про пiдтвердження права власності на нерухоме майно

Автор: Виктория от 24-12-2012, Прочитали: 839

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про пiдтвердження права

власності на нерухоме майно

 

         Розглянувши заяву та додані документи  керівника обслуговуючого кооперативу «Дачне товариство «Поле на Ниві»  Толошного О.П. , керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування України» та тимчасовим положенням про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства Юстиції України від 07.02.02 №7/5, виконавчий комітет сільської ради,  

 

 В И Р І Ш И В:

 

1.Підтвердити право власності на нерухоме майно:

- на трансформаторну підстанцію (КТП 10/04 кВ ) за обслуговуючим кооперативом «Дачне товариство «Поле на Ниві»,  на приватній земельній ділянці площею 0,0751 га, яка належить члену обслуговуючого кооперативу «Дачне товарищество «Поле на Ниві» Толошному Олександру Павловичу по вулиці Шкільній,47-в в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

2. Доручити Херсонському бюро технічної документації в Голопристанському районі видати свідоцтво про право власності на нерухоме майно:

- на трансформаторну підстанцію (КТП 10/04 кВ ) за обслуговуючим кооперативом «Дачне товариство «Поле на Ниві»,  на приватній земельній ділянці площею 0,0751 га, яка належить члену обслуговуючого кооперативу «Дачне товариство «Поле на Ниві» Толошному Олександру Павловичу по вулиці Шкільній,47-в в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

Голова виконкому                                                              С.В. Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет