Про надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок

Автор: Виктория от 25-09-2012, Прочитали: 968

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про надання містобудівних

умов і обмежень забудови

земельних ділянок

 

         Розглянувши заяву Велігурського Є.М., Лебеденка Ю.М. та Пігунова К.Ю., КВКП «Побутсервіс» в особі голови правління Колесника С.А., Новолоцької  О.А., Довганя П.В., Романової Л.А., та додані документи стосовно надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних, відповідно до статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 6, 8, 26, 29, Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України  від 07 липня 2011 року № 109 «Про Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх  склад та зміст», керуючись п. 1 ст.11, ст. 52, п. 6, ст. 59, п. 1 ст. 73, ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 

В И Р І Ш И В:

 

1.     Надати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки:

-         Велігурському Євгену Михайловичу для проектування будівництва  трьохповерхового дачного будинку розміром 30 х 6 м  по вул. Шкільній, 2 в с. Залізний Порт.

-         Лебеденку Юрію Миколайовичу та Пігунову Костянтину Юрійовичу для проектування будівництва трьохповерхового дачного будинку та господарських споруд розміром 3 х 4 м по вул. Морській в с. Залізний Порт.

-         КВКП «Побутсервіс» в особі голови правління Колесника С.А. для проектування будівництва трьохповерхового будинку відпочинку   розміром  28 х 20 м та господарські споруди: гараж розміром 8 х 30 м, будинок для обслуговуючого персоналу розміром 5 х 16 м, туалет та душ розміром 4 х 5 м, пральня розміром 4 х 5 м, їдальня розміром 9 х 9 м, дитяча та спортивна площадка розміром 10 х 15 м, басейн розміром 12 х 10 м, бар розміром 4 х 9 м  по вул. Морській, 31-а в с. Залізний Порт.

-         Новолоцькій Олені Анатоліївні для проектування будівництва об’єкту: реконструкція та добудова житлового будинку у чотири поверхи розміром 19,5 х 6 м  по вул. Морській, 73-В в с. Залізний Порт.

-         Довганю Петру Васильовичу для проектування будівництва об’єкту: реконструкція адмінбудівлі в двоповерховий житловий будинок  по вул. Шкільній, 47-а в с. Залізний Порт.

-         Романовій Ларисі Анатоліївні для проектування будівництва об’єкту: реконструкція магазину з добудовою розміром 6 х 9 м магазину кафетерію  по вул. Шкільній в с. Залізний Порт.

2.     Відділу Регіонального розвитку, містобудування та архітектури

районної державної адміністрації ( Кузнецова Є.О.) підготувати та надати замовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.

3.     Замовнику :

            3.1В місячний термін отримати технічні умови щодо забезпечення об’єкта містобудування від юридичних осіб, які забезпечують експлуатацію елементів інженерної інфраструктури.

            3.2 Розробити і надати завдання на проектування об’єкту містобудування проектній організації, яка має відповідний дозвіл на виконання проектних робіт.

            3.3Надати розроблений робочий проектна погодження до відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації

4.     Взяти до відома, що :

            4.1Проектна документація на будівництво об’єктів розробляються з урахуванням вимог містобудівної документації, вихідних даних та  дотримання вимог законодавства, державних будівельних норм, стандартів і правил, у тому числі вимог допустимості для інвалідів та інших мало мобільних груп населення , та затверджується замовником.

            4.2Містобудівні умови та обмеження є чинними до завершення будівництва об’єкта. При зміні намірів забудови замовник, якщо вони відповідають містобудівній документації, він отримує нові містобудівні умови та обмеження.

            4.3Завдання на проектування складається замовником та проектувальником з урахуванням містобудівних умов та обмежень. Складання завдання на проектування з відхиленням від містобудівних умов та обмежень не допускаються .

            4.4Роботи здійснюються після оформлення дозволу на виконання будівельних робіт інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю у відповідності з погодженою та затвердженою документацією згідно з чинним законодавством України.

    4.5 У разі будівництва житлового будинку загальною площею 300 кв.м. і більше, замовник залучається до пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту у розмірі 4% загальної кошторисної вартості будівництва, яка сплачується в повному обсязі єдиним платежем або частинами за графіком. Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури  населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення до Новофедорівської сільської ради, але до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

5.     Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника

сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В. 

Голова виконкому                                                              С.В.Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет