Про реєстрацію громадського формування

Автор: Виктория от 25-09-2012, Прочитали: 959

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про реєстрацію громадського

формування з охорони громадського

порядку та державного кордону

«Зубр» в с. Залізний Порт

 

 

         Розглянувши заяву голови охорони громадського порядку та державного кордону «Зубр» Сухорука Анатолія Анатолійовича, протокол установчих зборів  громадського формування з охорони громадського порядку  та державного кордону«Зубр» в с. Залізний Порт, відповідно до статті 6 Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону»,  керуючись п. 7, п. «б» частини 1, статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», виконавчий комітет сільської ради,  

 

 В И Р І Ш И В:

 

1.Дати згоду голові охорони громадського порядку та державного кордону «Зубр» Сухоруку Анатолію Анатолійовичу на реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону«Зубр» в с. Залізний Порт.

2. Голові охорони громадського порядку та державного кордону «Зубр» Сухоруку А. А. зареєструвати Статут та внести запис в книгу реєстрації  громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону«Зубр» в с. Залізний Порт.

3. Голові охорони громадського порядку та державного кордону «Зубр» Сухоруку А. А. звернутись до  Херсонського бюро технічної документації в Голопристанському районі на отримання свідоцтва про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону«Зубр» в с. Залізний Порт.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на інспектора по охороні правопорядку Сухіна Р.М.

 

 

 

Голова виконкому                                                              С.В. Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет