Про видачу будівельних паспортів забудови земельних ділянок

Автор: Виктория от 25-09-2012, Прочитали: 808

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про видачу будівельних паспортів

забудови земельних ділянок

 

 

         Розглянувши заяви гр. Гончарук Л.П., Макаренко С.В., Моревої Т.Г., Дьячкова В.Л., Сіденка І.В., Бондаренка І.А., Іванюти О.Д., Новолоцького О.М., Дацюк П.С., та додані до заяви документи, щодо намірів забудови земельних ділянок, керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», статтями 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №103 від 05.07.2011, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 р. за N 902/19640, виконавчий комітет сільської ради,

 

                                     В И Р І Ш И В:

 

     1.Видати будівельні паспорти забудови присадибних земельних ділянок:

     - гр. Гончарук Любові Петрівні на будівництво двоповерхового дачного будинку (загальною площею до 300 кв. м) розміром 12 х 10 м по вулиці Шкільній в с. Залізний Порт Голопристанського району.

     - гр. Макаренко Світлані Володимирівні на будівництво двоповерхового житлового будинку(загальною площею до 300 кв. м)  розміром 33 х 4,5 м та господарських споруд  розміром 4 х 10 м по вулиці 1 Травня, 50 в с. Залізний Порт Голопристанського району.

     - гр. Моревій Тетяні Геннадіївні на будівництво двоповерхового дачного будинку (загальною площею до 300 кв. м)  по вулиці Чорноморській, 23 в с. Залізний Порт Голопристанського району.

     - гр. Дьячкову Володимиру Леонідовичу на будівництво двоповерхового дачного будинку з мансардним поверхом (загальною площею до 300 кв. м) розміром 24 х 4,80 м та господарських споруд  по вулиці Шкільній в с. Залізний Порт Голопристанського району.

     - гр. Сіденку Івану Васильовичу на реконструкцію частини приміщень в спальному корпусі № 2 «Ж» приміщення І поверху  № 2, 3, 4, 5, 5-а, частини холу № 1 зі збільшенням житлової площі на 37 кв.м та загальної площі на 81,7 кв.м (загальною площею до 300 кв. м) по вулиці  Шкільній № 2, корпус, 2 літера «Ж» в с. Залізний Порт Голопристанського району.

     - гр. Бондаренку Ігорю Анатолійовичу на реконструкцію частини приміщень в житловому будинку літ. «З» № 1-142, № 1-145, № 1-141, № 1-143, № 1-144, № 1-146, ХІV - балкон зі збільшенням житлової площі на 2,4 кв.м без зміни загальної площі (загальною площею до 300 кв. м) по вулиці  Шкільній,  буд. 2 літера «З» в с. Залізний Порт Голопристанського району.

     - гр. Іванюті Олегу Дмитровичу на реконструкцію житлових та підсобних приміщень в житловому будинку літ. «З» зі збільшенням житлової площі на 80 кв.м  (загальною площею до 300 кв. м) по вулиці  Шкільній,  буд. 2 літера «З» в с. Залізний Порт Голопристанського району.

     - гр. Новолоцькому Олександру Миколайовичу на будівництво двоповерхового житлового будинку (загальною площею до 300 кв. м) розміром 12 х 10 м по вулиці Морській, 42-г в с. Залізний Порт Голопристанського району.

     - гр. Дацюку Петру Семеновичу на будівництво та добудову житлової кімнати до житлового будинку(загальною площею до 300 кв. м) розміром 1,40 х 6 м та господарських споруд: гаражу розміром 3 х 6 м по вулиці Кооперативній, 83 в с. Залізний Порт Голопристанського району.

2. Відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації ( Кузнєцовій Є.О.) забезпечити:

      2.1 Складання та видачу будівельних паспортів зазначеним у пункті 1 цього рішення замовникам.

      2.2 Реєстрацію будівельних паспортів у журналі реєстрації, або автоматизованій системі електронного документообігу.

     2.3 Зберігання 2-го примірника будівельного паспорту у відділі архітектури РДА.

     3. Громадянам, зазначеним у пункті 1 цього рішення, після отримання будівельного паспорта забудови земельних ділянок:

     3.1 Оформити право на виконання будівельних робіт в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Херсонській області.

    3.2 При проектуванні і будівництві об’єктів містобудування додержуватися вимог ,визначених у будівельному паспорті забудови земельної ділянки.

    3.3 Забезпечити введення в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів шляхом реєстрації відповідною Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю поданої замовником декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

   4. Роз’яснити громадянам: Гончарук Л.П., Макаренко С.В., Моревій Т.Г., Дьячкову В.Л., Сіденку І.В., Бондаренку І.А., Іванюті О.Д., Новолоцькому О.М., Дацюку П.С., що чинним законодавством України:

    4.1 Експлуатація закінчених будівництвом об’єктів, неприйнятих в експлуатацію, забороняється.

    4.2 У разі будівництва житлового будинку загальною площею 300 кв.м. і більше, замовник залучається до пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту у розмірі 4% загальної кошторисної вартості будівництва, яка сплачується в повному обсязі єдиним платежем або частинами за графіком. Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури  населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення до Новофедорівської сільської ради, але до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

    5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

 

Голова виконкому                                                                        С.В. Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет