Про надання дозволу на розміщення об’єктів торгівлі

Автор: Виктория от 20-04-2012, Прочитали: 898

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про надання  дозволу

на розміщення об’єктів

торгівлі

              Розглянувши заяви та пред’явлені документи Фізичних осіб – підприємців, керуючись п.8 ст.30 Закону України  " Про місцеве самоврядування  в Україні”, виконавчий комітет,

                                                

В И Р І Ш И В:

I.                   Надати дозвіл на розміщення об’єктам торгівлі в селі Залізний Порт при наявності погодження  відповідних служб:  районної СЕС,  державної податкової інспекції, Голопристанського РУ УДІ ТБ, відділу архітектури РДА, Голопристанського РЕЗ і ЕМ.

II.                Зобов’язати ФОП  укласти з КПП «Світанок» договір на вивіз та переробку сміття з комунальним господарством "Світанок” .

III.             Зобов’язати ФОП  укласти з КПП «Світанок» договір на  благоустрій населеного пункту та договір на прибирання прилеглої до їх території відповідно до санітарних норм.

IV.            Зазначений дозвіл на розміщення дійсний при наявності погоджень відповідних служб, вказаних в п. І даного рішення.

V.               Документи на перереєстрацію  даних дозволів на торгівлю здійснити до 25.04.2012 р.

1. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Лебеденко Юрію Миколайовичу кіоску (орендоване приміщення) вул. Морська, 31-А, площею 18 кв.м. Режим роботи з 08.00 до 20.00.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

2. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Лебеденко Юрію Миколайовичу кіоску (орендоване приміщення)  ринок «Приморський», площею 32 кв.м. Режим роботи з 08.00 до 20.00. Без  права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

3. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Лебеденко Юрію Миколайовичу кіоску (орендоване приміщення)  ринок «Приморський», площею 24 кв.м. Режим роботи з 08.00 до 20.00.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

4. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП  Лебеденко Юрію Миколайовичу кіоску (орендоване приміщення)  ринок «Приморський», площею 24 кв.м. Режим роботи з 08.00 до 20.00.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

5. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Лебеденко Юрію Миколайовичу кіоску (орендоване приміщення)  ринок «Приморський», площею 16 кв.м. Режим роботи з 08.00 до 20.00.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

 6. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Темненко Людмилі Іванівні кафе (орендоване приміщення)  набережна б/в «Волна», площею 100 кв.м. Режим роботи цілодобово.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

7. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт Приватній фірмі «ОВС» в особі директора Стульнікової Тетяни Андріївні кафе  вул. Шкільна, 15-ж, площею 186,3 кв.м. Режим роботи цілодобово.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

8. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Мацюк Світлані Валеріївні магазину (орендоване приміщення)  вул. Шкільна, 15-ж, площею 32 кв.м. Режим роботи з 08.00 до 23.00.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

9. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Мацюк Світлані Валеріївні кафе (орендоване приміщення)  вул. Шкільна, 15-ж, площею 186,3 кв.м. Режим роботи цілодобово.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

10. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Мацюк Світлані Валеріївні бару (орендоване приміщення)  вул. Шкільна, 15-ж, площею 28,9 кв.м. Режим роботи цілодобово.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

11. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Савченко Валерію Андрійовичу бару (орендоване приміщення)  вул. Морська,20-В площею 20 кв.м. Режим роботи цілодобово.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

12. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Горбаненко Юлії Валеріївні кафе «Бриз» (орендоване приміщення)  вул. Морська, 64-Р площею 200 кв.м. Режим роботи з 07.00 до 03.00. Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

13. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Горбаненко  Денису Юрійовичу бару «Бриз» (орендоване приміщення) вул. Морська, 64-Р, площею 300 кв.м. Режим роботи з 07.00 до 03.00.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

14. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Горбаненко Юлії Валеріївні кафе з гральним майданчиком «Бамбино» вул. Морська, 3-П,  площею 300 кв.м. Режим роботи з 07.00 до 03.00.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

15. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Горбаненко Денису Юрійовичу бару з гральним майданчиком «Бамбино» (орендоване приміщення) вул. Морська, 3-П,  площею 300 кв.м. Режим роботи з 07.00 до 03.00.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

16. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Медведєвій Людмилі Іванівні магазину вул. Морська, 1-Т, площею 9 кв.м. Режим роботи з 08.00 до 24.00.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

17. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Медведєву Олексію Володимировичу кафетерію (орендоване приміщення) вул. Морська, 1-Т,  площею 21,6 кв.м. Режим роботи з 08.00 до 24.00.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

18. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Витинник Людмилі Володимирівні бару (орендоване приміщення) вул. Шкільна, 8,  б/в «Прем’єра», площею 22 кв.м. Режим роботи з 10.00 до 02.00.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

19. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Кавун Анастасії Пилипівні бар «Соломенная шляпка» (орендоване приміщення) набережна б/в «Волна», площею 100 кв.м. Режим роботи цілодобово. З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

20. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Гуцу Майї Миколаївні кіоску з літньою площадкою (орендоване приміщення) набережна б/в «Золота Нива», площею 50 кв.м. Режим роботи цілодобово. Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

21. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Богатирьовій  Ользі Володимирівні кіоску (орендоване приміщення) набережна б/в «Золота Нива», площею 30 кв.м. Режим роботи цілодобово.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

22. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Богатирьовій  Ользі Володимирівні магазину (орендоване приміщення) набережна б/в «Золота Нива», площею 20 кв.м. Режим роботи цілодобово.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

23. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Богатирьовій  Ользі Володимирівні  кафе «Тропіканка» (орендоване приміщення) набережна б/в «Золота Нива», площею 50 кв.м. Режим роботи цілодобово.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

24. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Богатирьовій  Ользі Володимирівні комп’ютерного залу (орендоване приміщення) набережна б/в «Золота Нива», площею 25 кв.м. Режим роботи цілодобово.  Без права продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

25. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Бубнишевій Олені Михайлівні кіоску (орендоване приміщення) набережна б/в «Золота Нива»,  площею 50 кв.м. Режим роботи цілодобово.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

26. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Бубнишевій Олені Михайлівні бар «Тропіканка» (орендоване приміщення) набережна б/в «Золота Нива»,  площею 400 кв.м. Режим роботи цілодобово.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

27. Дати дозвіл на розміщення в с. Залізний Порт ФОП Бубнишевій Олені Михайлівні магазину (орендоване приміщення) набережна б/в «Золота Нива»,  площею 40 кв.м. Режим роботи цілодобово.  З правом продажу горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

VІІ. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря  сільської ради Лахтадир О.В.

 

Голова виконкому                                                         С.В.Руденко

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет