проект рішення

Автор: Виктория от 2-06-2020, Прочитали: 109

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

с. Новофедорівка                                                                                     № …

 

Про  надання дозволу на

благоустрій прилеглої території

 

Розглянувши заяву  громадянина Риженка В.М. про надання дозволу на благоустрій прилеглої території до його двору, розташованої по вулиці Шкільній, 22 в селі Залізний Порт, з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, покращення естетичного вигляду та позитивного іміджу курортного села Залізний Порт, відповідно до рішення сесії № 561 від 09 липня 2014 року  "Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради", п. 7 ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування",  виконавчий комітет сільської ради,

 

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл гр. Риженку Василю Миколайовичу на благоустрій прилеглої території, а саме, укласти за рахунок власних коштів тротуарну плитку на асфальтовану тротуарну доріжку та заїзд  перед його  двором               по вул. Шкільній. буд. 22  в с. Залізний Порт,  кадастровий номер земельної ділянки 6522384300:02:032:0072, площа 0,2500 га згідно плану – схеми,              що додається.

2 .Зобовязати гр. Риженка В.М.:

- дотримуватися технологічних вимог на кожному етапі укладання тротуарної плитки, витримувати нахили для стоку води, встановити тротуарні водостоки та тротуарні бордюри.

-  у подальшому забезпечувати за рахунок власних коштів належне утримання і своєчасний ремонт тротуарної доріжки та заїзду.

         3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на  голову виконавчого комітету  Лахтадир О.В.

 

Голова виконкому                              О.В. Лахтадир

Секретар виконкому                           Т.М. Грабован

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет