проект рішення

Автор: Виктория от 10-03-2020, Прочитали: 72

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

с. Новофедорівка                                                                                     № …

 

 

Про  закріплення

прилеглої території

 

Розглянувши лист фізичної особи – підприємця Камінського О.В.             про закріплення прилеглої території до орендованої земельної ділянки, розташованої по вулиці Степовій в селі Залізний Порт, з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, покращення естетичного вигляду та позитивного іміджу курортного села Залізний Порт,                    відповідно до п. 5 рішення Додаткової угоди № 2 до договору оренди земельної ділянки № 4АА 002360-040972100050 від 02.12.2019 року,   рішення сесії № 561 від 09 липня 2014 року  "Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти                      і порядку на території Новофедорівської сільської ради", п. 7 ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування",  виконавчий комітет сільської ради,

 

ВИРІШИВ:

1. Закріпити за ФОП Камінським О.В. прилеглу територію до орендованої земельної ділянки на час дії оренди земельної ділянки                         з кадастровим номером 6522384300:02:006:0020, площею 0,0200 га розташованої по вулиці Степовій в селі Залізний Порт згідно плану – схеми,  що додається.

2. ФОП Камінському О.В. провести за власні кошти і власними силами комплекс робіт з облаштуванням тротуарних доріжок тротуарною плиткою,  обладнання пристроями для безпеки руху, озеленення, забезпечення зовнішнього освітлення та здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення інженерно-технічного стану території, покращання її естетичного вигляду з урахуванням вимог Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради та інших вимог, передбачених чинним законодавством у сфері благоустрою.

3.    Зобов’язати ФОП Камінського О.В.:

3.1. Утримувати в належному санітарному стані прилеглу територію, дотримуватися Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради, інших вимог, передбачених чинним законодавством у сфері благоустрою.

3.2. Не порушувати права і законні інтереси інших суб’єктів благоустрою населеного пункту с. Залізний Порт.

3.3. Відшкодовувати в установленому порядку збитки, завдані порушенням законодавства з питань благоустрою населених пунктів.

3.4. Забезпечувати власними силами за власні кошти належне утримання і своєчасний ремонт прилеглої території.

3.5 Допускати на прилеглу територію аварійно-рятувальні та інші служби для здійснення заходів щодо запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

         4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на  голову виконавчого комітету  Лахтадир О.В.

 

Голова виконкому                                                                             О.В. Лахтадир

 

Секретар виконкому                                                                         Т.М. Грабован

 

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет