проект рішення на черговий виконком

Автор: Секретар от 25-10-2018, Прочитали: 142

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ  

 

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ 

                                              

Про  перелік об’єктів  та  видів

суспільно корисних  оплачуваних

робіт  для  осіб,  які вчинили

адміністративне  правопорушення на

території Новофедорівської сільської ради

на  2019 рік


  Розглянувши лист начальника Голопристанського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" в Херсонські області від 10.09.2018 року № 649/30/12-18, керуючись Законом України                      "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів" від 07.12.2017              року № 2234-VIII, статтею 38 Закону України "Про місцеве самоврядування   в Україні" відповідно до статей 31-1, 325-1, 325-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

       1. Затвердити перелік  об’єктів  та  видів суспільно корисних  оплачувальних робіт  для  осіб,  які вчинили адміністративне  правопорушення на території Новофедорівської сільської ради на 2019 рік (додається) та погодити його з  уповноваженим органом з питань пробації.

   2. Призначити Шашко Оксану Миколаївну, інспектора по охороні правопорядку сільської ради відповідальною по контролю за виконанням порушниками  визначених для них оплачуваних робіт та дотримуванням правил техніки безпеки, надання графіків та табелів роботи, ведення обліку та щомісячне інформування уповноваженого органу з питань пробації  про кількість відпрацьованого часу та про ухилення порушників від відбування покарання адміністративного стягнення у виді  суспільно корисних оплачуваних робіт на території Новофедорівської сільської ради.

   3. В.о. головному бухгалтеру сільської ради Лактіоновій А.А. проводити вчасно нарахування плати порушнику за виконання суспільно корисних оплачувальних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.

     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Лахтадир О.В.

 

Голова виконкому                                О.В. Лахтадир

 

Секретар виконкому                                                                       Т.М. Грабован

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет