графік розміщення та вивезення тпв

Автор: Виктория от 15-03-2018, Прочитали: 732

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження графіка роз-

міщення та вивезення твердих

побутових відходів на території

сіл Новофедорівської  сільської 

ради на 2018 рік 

 

         Розглянувши лист директора КПП «Світанок» та з  метою забезпечення повного збирання і своєчасного видалення відходів та  утримання території Новофедорівської сільської ради в належному санітарному стані,  на виконання сільської програми розвитку житлово-комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади, відповідно до   ст. 21 Закону України «Про відходи», ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів від 06.09.2005 № 2807-IV” (зі змінами),  Наказ від 23.03.2017 № 57 Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів», керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В : 

 

1. Затвердити графік розміщення та вивезення побутових відходів з населеного пункту Новофедорівка на 2018 рік, згідно додатку 1.

2. Затвердити графік розміщення та вивезення побутових відходів з населеного пункту Залізний Порт на 2018 рік, згідно додатку 2.

3. Директору КПП «Світанок» Білому Ю.В. забезпечити  збирання, перевезення побутових відходів, згідно затверджених графіків та вимог чинного законодавства України.

4. Діловоду сільської ради Міщенко В.В. оприлюднити дане рішення на офіційному сайті сільської ради та на інформаційних стендах для інформування населення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Грабован Т.М.

 

Голова виконкому                                                   О.В. Лахтадир

1.doc [30.5 Kb] (cкачувань: 41)

 

2.doc [28 Kb] (cкачувань: 26)

 

 

Секретар виконкому                                              Т.М. Грабован

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет