проект

Автор: Виктория от 27-12-2017, Прочитали: 890

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

                                                                                                      

Про затвердження переліку та видів

суспільно - корисних    робіт  для

порушників на території Новофедо-

рівської сільської ради на 2018 рік

      

         Розглянувши запит начальника Голопристанського РВ з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції від 11 грудня 2017 року №11-3196,  керуючись статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до статей 30-1,  321-3 КУпАП, виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

        1. Затвердити види суспільно – корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, та перелік об’єктів для відбування порушниками громадських робіт на території Новофедорівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області на 2018 рік (додається) та погодити його з  уповноваженим органом з питань пробації.

       2. Призначити Шашко О.М. інспектора по охороні правопорядку відпові-дальним по контролю за виконанням порушниками визначених для них     робіт та дотримуванням правил техніки безпеки, надання графіків та табелів роботи, ведення обліку та щомісячне інформування уповноваженого органу з питань пробації  про кількість відпрацьованого часу, інформування уповноваженого органу з питань пробації про ухилення порушників від відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт.

       3. Рішення виконавчого комітету № 15 від 23 березня 2017 року  "Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування порушниками громадських робіт на території Новофедорівської сільської ради в 2017 році" вважати таким, що втратило свою чинність.

       4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Лахтадир О.В.

 

Голова виконкому                                        О.В. Лахтадир

Секретар виконкому                                      Т.М. Грабован

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет