проект

Автор: Виктория от 27-12-2017, Прочитали: 415

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження переліку об’єктів

та видів робіт, що можуть виконуватись

засудженими особами у виді громад-

ських  робіт на території Новофедорів-

ської сільської ради на 2018 рік

         

         Розглянувши лист начальника Голопристанського РВ з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції від 11 грудня 2017 року № 11-3196,  керуючись статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до частини 1статті 36 Кримінального виконавчого кодексу України, виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

          1. Затвердити перелік об’єктів та види робіт, що можуть виконуватись засудженими особами у виді громадських робіт на території Новофедорівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області на 2018 рік (додається) та погодити його з уповноваженим органом з питань пробації.

         2. Призначити Шашко О.М. інспектора  по охороні правопорядку  відпові-

дальним по контролю за виконанням засудженими особами визначених для них робіт та дотримуванням правил техніки безпеки, надання графіків та табелів ро-

боти, ведення обліку та щомісячне інформування уповноваженого органу з питань пробації про кількість відпрацьованого часу, інформування уповноваженого органу з питань пробації про ухилення засудженого від відбування покарання.

       3. Рішення виконавчого комітету № 14 від 23 березня 2017 року  "Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, що можуть виконуватись засудженими особами у вигляді громадських робіт на території Новофедо-рівської сільської ради в 2017 році" вважати таким, що втратило свою чинність.

      4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Лахтадир О.В.

 

Голова виконкому                                 О.В. Лахтадир

 

Секретар виконкому                                                                           Т.М. Грабован

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет