Проект рішення

Автор: Яна от 29-03-2017, Прочитали: 905

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

від            2017 року                                                                                      

  

Про визначення місць масового

відпочинку населення на водних

об’єктах с. Залізний Порт на

 літній період 2017 року

 

З метою впорядкування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, запобігання загибелі людей на воді, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002р. № 264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 03.12.2001р. № 272 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», керуючись п.п. 7  п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новофедорівської сільської  ради ,

 

ВИРІШИВ:

 

1. Визначити місцем масового відпочинку населення на водних об’єктах села Залізний Порт на літній період 2017 року – земельну ділянку берегової території пляжу вздовж Чорного моря в межах території сільської ради та прибережні морські води Чорного моря вздовж території                   села Залізний Порт.             

2. Комунально-побутовому підприємству «Світанок» (Білий Ю.В.) щороку до20 травня:

2.1. Оформити журнал обліку місць масового відпочинку.

2.2. Забезпечити проведення-водолазного обстеження підводної частини території пляжу рятувальною службою та оформити паспорт пляжу, в межах території пляжу не переданого оренду.

2.3. Очистити від сміття пляж, в  межах території пляжу не переданого оренду.

2.4. Укласти з орендарями та особами, за яким закріплено пляжні терторії  договори на  вивіз сміття з території пляжу.

3. Орендарям земельних ділянок території пляжу, обладнати пляж згідно з Правилами охорони життя людей на водних об’єктах України, забезпечитистворення, облаштування та роботу рятувального посту, чергування рятувальників.

4. Підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, за яким закріплено території пляжу, щороку до 20 травня в межах відведеної території:

<!-- [if !supportLists] --> 4.1.         <!-- [endif] -->  Кожний день,  в літній період, проводити очищення пляжної території від сміття.

<!-- [if !supportLists] --> 4.2.         <!-- [endif] -->  Встановити на закріплених територіях пляжу урни для збору сміття.

<!-- [if !supportLists] --> 4.3.         <!-- [endif] -->  Укласти з Комунально-побутовим підприємством «Світанок» договори на вивіз сміття.

<!-- [if !supportLists] --> 4.4.         <!-- [endif] -->  Встановити стенди щодо попередження нещасних випадків на воді, заборони купатися в шторм, тощо.

<!-- [if !supportLists] --> 4.5.         <!-- [endif] --> Обладнати межу запливу на акваторії пляжу буями помаранчевого або червоного кольору.

<!-- [if !supportLists] --> 5.     <!-- [endif] --> Особам, відповідальним за експлуатацію маломірних (малих) суден провести навчання матросів-рятувальників,  разом з підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, за якими закріплено території пляжу створити рятувальні пости, забезпечивши їх черговим човном з відповідним обладнанням, організувати спостереження за водною акваторією в місцях розташування рятувальних постів.

<!-- [if !supportLists] --> 6.     <!-- [endif] --> Секретарю сільської ради (Грабован Т.М) направити прийняте рішення до Голопристанського РВ ГУ ДСНС України у Херсонській області та Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області, протягом одного дня з дати прийняття.

<!-- [if !supportLists] --> 7.     <!-- [endif] --> Контроль за виконанням цього рішення покласти на спеціаліста ІІ категорії з земельних питань Пирогова В.Г..

 

Голова виконкому                                                                   О.В. Лахтадир

 

Секретар виконкому                                                              Т.М. Грабован

Категорія: Проекти рішень на черговий виконавчий комітет